Wpis z mikrobloga

Dzisiaj światowy dzień choroby Alzheimera ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie zapomnijcie kupić żelków Gusto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj światowy dzień choroby Alzheimera ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie zapomnijcie kupić żelków Gusto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pamiętać o kuponach na Shopee! (°°

Jeśli chcecie sobie possać takiego wężyka to polecam kliknąć tutaj (ʘʘ)

Swoją drogą Alzheimer to poważna choroba, więc ćwiczcie regularnie swój mózg, by zminimalizować ryzyko zachorowania na starość ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#heheszki #czarnyhumor #gusto

Przy okazji wyniki 3/3 rozdajo:
@Wieszakinho pamiętasz nasze ostatnie rozdajo?
Los się do Ciebie uśmiechnął, wygrywasz dwa kubełki o tych tutaj żelków #gusto
Wysyłka do paczkomatu, przelew tradycyjny, nie płać, numer zamówienia wyślij do mnie na priv, a my zrobimy resztę ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Pobierz Kwasny_konfident - Dzisiaj światowy dzień choroby Alzheimera ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie zapomnij...
źródło: comment_1663760742YinjRksrP7BJyIycd5c2yz.jpg
  • 22
@Kwasny_konfident: może mam kija w dupie, można żartować o wielu rzeczach, ale wrzucanie zdjęcia jakiejś Bogu ducha winnej staruszki przerabianie i dawanie dwuznacznych tekstów to trochę już chamstwo żeby nie napisać że #!$%@?ństwo jak dla mnie. Ale tak jak pisałem może mam kija w dupie dzisiaj. Btw. inne wasze memowe reklamy to są złoto, ale chyba nie warto się ślizgać tak blisko krawędzi? Żeby nie było sam lubię kawały o żydach
@QUANTUM-DICK: Nie no, oburzenie jest zrozumiałe, tym bardziej jeśli nie zna się pierwowzoru. Ale faktycznie czasem zapominam, że to ja siedziałem tyle w piwnicy i mam przeżarte poczucie humoru już ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Muszę myśleć bardziej o dostosowaniu humoru pod użytkownika, dzięki za Twoją opinię, mocno ją szanuję bo wiem, że jesteś jedną z osób które regularnie ten ,,fanpage" obserwują i taka opinia jest ważna
(