Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ktoś pewnie pomyśli że kolejny przegryw się żali ale w moim przypadku trochę inna sytuacja jest.
Jestem bardzo #samotnosc kurde. Już od gimnazjum miałem problemy z nawiązywaniem nowych znajomości, później się to tylko pogłębiało. Cały covid zamknięty w mieszkaniu siedziałem, zaczęlem pracę 100% zdalna, a więc z ludźmi żadnego kontaktu na żywo nie mam. Stwierdziłem że postaram się to zmienić, akurat trafiło się wyjście na piwo z firmy. Więc poszedłem. Totalna pustka w głowie. Bałem się odezwać że powiem coś złego, zresztą co mam mówić. Nie mam życia towarzyskiego, nie mam zainteresowań. 8-16 praca, zakupy, zamulanie przed kompem. O różowych to juz nawet nie wspomne. Mimo ze niczego mi nie brakuje, jestem wysoki, mam kasę, piękny nie jestem, ale też nie jestem brzydki, taki średniak najzwyklejszy. Ale co z tego skoro nie umiem się odezwać, zresztą nie mam nawet do kogo.
Do tego internet zrył mi głowę. Cały ten blackpill, czy nawet tiktok gdzie nastolatki pokazują się półnagie aby dostać pare lajków. Dziewczyny młodsze odemnie które miały już xx partnerow. Trochę mnie to wszystko przerasta, czuje że spóźniłem sie o 10 lat w relacjach.
Taki tam #gownowpis

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6329a5a69a4a773345e62776
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: nie czytaj tych bzdurnych tagów, a już na pewno nie wierz w te wysrywy, które tam są postowane.

Skoro piszesz, że nie jesteś brzydki, pracujesz, to zakladaj portale randkowe.

Przecież możesz skłamać, że mialeś w przeszłości jakiś związek nikt tego nie sprawdzi, a po drugie normalne osoby mają w dupie czy ktoś miał partnera/ke, czy nie