Wpis z mikrobloga

Mój piesio będzie miał niebieską obróżkę i złote serduszko z wygrawerowanym imieniem ( ͜ʖ)
Już kupione miseczki dla długouchych piesków i super mięciutkie legowisko chmurka. Póki jest malutki będę go nosić w koszyku wiklinowym np. do weta. Smycz, szelki, podkłady, jedzenie, zabawki, akcesoria do czesania, nożyczki do pazurków, woreczki na qpy, przekąski.
Właściciele piesków, czy o czymś zapomniałam? Może jeszcze coś powinnam mieć?

#pies #psy #zwierzaczki #zwierzeta #chwalesie
  • 40
@Aurielle: Jak szczeniak to masa gryzaków, ale i tak pogryzie Ci meble xD Jeszcze szampon i ręcznik, ale to niekoniecznie na już. Do weta jednak polecałabym transporter, a nie koszyk. Jak masz samochód to kup psu smycz do auta. Warto też kupić szczoteczkę do zębów dla psa i go przyzwyczajać, bo niestety pieski mają spory problem z kamieniem nazębnym. Fajnie zaopatrzyć się też w przyczepiane do szelek światło led, żeby było
@Aurielle od małego zabieraj go w koszyku w miejsca publiczne, do kawiarni, transportu publicznego itp, niech się oswaja to potem będzie świetnym towarzyszem :) mieciutkie legowisko to jedno, ale ogarnij mu też płaski materacyk (ja dostalam za darmo na smieciarkowej grupie zwykly dzieciecy 120x60), w nocy czesto psy wolą spać na płaskiej powierzchni bo się rozciągają. Chmurka może być na relaks w ciągu dnia np w salonie :)