Wpis z mikrobloga

https://www.dobry-dentysta.pl/
Wal do Olgi, leczyłem u siebie w wieku 30 lat głęboki tyłozgryz i retruzje siekaczy, ogólnie miałem #!$%@? stawy skroniowo żuchwowe do tego stopnia że zaczęło mi piszczeć w uszach. Leczenie trwało u mnie ponad dwa lata, nie było żadnych dodatkowych kosztów, wszystkie ceny utrzymane z zapisami umowy.
@chodki: na stronie jest napisane, że brak wolnych terminów. Rozumiem, że jak zadzwonię to jakiś termin mi ogarną? Opowiesz jak wyglądała pierwsza wizyta, leczenie itp?
@czajqa dzwoń i się umawiaj do Olgi, podejrzewam że terminy mogą być długie, pierwsza wizyta pewnie zależy od tego co ci dolega, czy problem z tych poważnych czy estetycznie coś chcesz poprawić. Pewnie będą potrzebne zdjęcia rtg, bądź tomografia. Jeśli czeka cię aparat to wszystkie zęby muszą być w idealnym stanie, nie musisz u nich leczyć jeśli jest potrzeba, podobnie gdy trzeba coś usunąć, więc to na plus. Przed leczeniem podpisujesz umowę,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chodki: Ogolnie to mam krzywe zęby, nie jakoś specjalnie ale widocznie. Ona weryfikuje stan moich zębów na pierwszej wizycie i ewentualnie mi mówi co mam do poprawy przed założeniem? Robi jakieś zdjęcie?
@czajqa stan zębów tak dokładnie to weryfikuje przed założeniem aparatu i faktycznie robią to przez jakieś lupy z tego co pamiętam :) , na pierwszej wizycie to tak pewnie z grubsza, ona potrzebuje zdjęcie panoramiczne minimum, u sobie takiego sprzętu nie mieli jak ja się leczyłem. Więc tak naprawdę wszystkiego dowiedziałem się na 2 wizycie, wcześniej podesłałem jej na maila cała dokumentację i jak przyszedłem to miałem opracowany cały plan leczenia.
@czajqa no jak u lekarza, co Panu jest co chciałby Pan osiągnąć, pewnie każda wygląda inaczej, nie podpisujesz umowy już na pierwszej wizycie, więc trzeba iść i się zorientować.