Wpis z mikrobloga

Od kilku dni mam iPhone'a 14 Pro.
Jak macie pytania to walcie śmiało.

Pierwsze wrażenia po przesiadce z iPhone 12:
- wielkość prawie ta sama
- wyspa aparatów spora ale nie przeszkadza
- dynamiczna wyspa działa bardzo płynnie i przyjemnie się ogląda te interakcje
- aparaty spoko chociaż w dzień nie jest ogromna różnica w porównaniu z iP 12 (ale jest widoczna)
- ekran 120hz niby płynniej ale różnica prawie niewidoczna, może jestem ślepy ale to jest minimalne
- raw z 48mpix muszę jeszcze przetestować
- tryb akcji działa mega - jakbym miał gimbal
- tryb połączenia z satelitą i wykrywania wypadku samochodowego - nie testowałem ale fajnie mieć
- bateria trzyma naprawdę spoko

Dodatkowy komentarz: przenoszenie zdjęć ze starego iPhone to masakra - zmieniają się daty, dane exit, część się wysyla, część nie. Smutek.

#iphone #iphone14pro
  • 11
ekran 120hz niby płynniej ale różnica prawie niewidoczna, może jestem ślepy ale to jest minimalne


@MatthewDuchovny: kurcze jak ja postawie obok siebie 2 telefony 120 vs 60 i przescrolluje cokolwiek raz na jednym raz na drugim, to az w oczy szczypie.
Tam nie ma adaptacyjnego odswiezania? Moze da rady wymusic 120 i wtedy porownaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nstv9: gboard ;p Swype microsoft keyboard tez daje rade, ale w niej musisz przesuwać po literach bardzo powoli zeby dzialala, w gboard lecisz jak na androidzie ;p jedyna wada to to, ze jak nacisniesz kolko ustawien zamiast przytrzymac to zmienia na klawiature apple i znowu ją trzeba sobie ustawic przez przytrzymanie ikonki globusa