Wpis z mikrobloga

50 h za mna, 30 lvl, coraz wolniej idzie exp, robię głównie ekspedycje ta na 25 lvl w kółko, ale z niej mało expa z mobow, quest główny mam już na 50 lvl wiec nie daje rady zabijać (pomagali mi większe lvl i tak przy wcześniejszych), za zadania z tablic i frakcyjne to w sumie mało PD daje jak mam do 31 25k załóżmy a tam daje po 2-3k. Co robić teraz, dajcie rady mircy #newworld #mmorpg #gry
  • 17
@djturbina: Spamujesz amarene (quest pod dungiem 6k expa co dung) > odblokuj tp we wszystkich miastach i rób wszystkie questy z tablicy w tych miastach > Frakcyjne questy gówno dają. Nowe questy ci sie beda co chwile odblokowywać w miastach co lv. i je rób i tak dalej. Złoto kupisz ode mnie nie żebym polecał, ale mam około 600kk jeszcze kopiowanego golda pozdrawiam cieplutko
@djturbina: Musisz podejść pod dunga i pod dungiem odbierasz questa od npc'ta "psa" i robisz dunga zbierając 5 kości z mobów / takie ala duże byki 5 ich jest i z każdego leci kość. Potem oddajesz queata pod dungiem i za to masz 6k expa / itemy z duna są przypisane do ciebie, więc jak czegoś nie potrzebujesz to ctrl+s
@djturbina: Spamuj go nawet i do 45lv :P Bo ten dung na 35lv podobny quest daje około 7k expa, ale on jest długi.. w tym samym czasie zrobisz amerene x2 lub x3 nawet... w między czasie questy z tablicy i poboczne co 1,2 lub 3lvle.. odblokuj wszystkie miasta tp, żebyś widział gdzie ci sie pokazuja poboczne questy i main questy + questy frakcyjne na range frakcyjną (nie te z tablicy)
@Vizley: No bo sprzedałem całe konto stima, ale ja wiedziałem już na becie, że będę sprzedawał i robiłem oddzielnie do nw na argentyne, bo tanioszka monety z is'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://allegrolokalnie.pl/oferta/new-world-konto-60lv-625gs14x200lv13x20lv-576

grane od premierki do czerwca na tym koncie po ponad 12+h dziennie i sprzedałem za 500 pln. Zawsze miałem łeb do interesów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam nadzieję, że ziomek