Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedzcie mi, bo ja już sama nie wiem co myśleć. Spotykam się z moim facetem prawie 10 miesięcy, nasza relacja nie należy do łatwych, ale bardzo go pokochałam. Teraz wyprowadził się na studia do innego miasta. Oboje mamy różne rzeczy za uszami i oboje mamy ciężkie charaktery, ale zawsze byłam mu wierna i nigdy nie myślałam o innych mężczyznach. Zawsze gdy dochodziło do kłótni to o niego walczyłam, on miał trochę wywalone na mnie, mówił, że to przez działanie leków antydepresyjnych. Nie jestem typem romantyczki, ale dla niego się zmieniłam. Na każdym kroku pokazywałam mu jak bardzo go kocham… jeździłam po niego na lotnisko, zawoziłam na pociągi, próbowałam zaskakiwać go również na polu seksualnym, gotowałam, pakowałam go gdy się wyprowadzał, wspierałam gdy nie poszły mu egzaminy, wspierałam gdy okazało się, że ma depresję i chociaż bał się że przez to będę patrzeć na niego inaczej to nigdy tak nie było. Zawsze mówiłam mu jak ważny dla mnie jest i jak bardzo go kocham. Cały czas byłam przy nim i dla niego. Ostatnio prosił żebym obiecała mu, że go nigdy nie zostawię i nawet nie miałam takiego zamiaru, bo odnalazłam w nim kogoś przy kim czuje się jak jeszcze przy nikim innym, nawet po mimo tych złych chwil bardzo go kocham. I teraz przechodzę do sedna sprawy, w sobotę poszłam do klubu z moimi przyjaciółmi, w tym z moim wieloletnim przyjacielem, który jest gejem. Mój luby o tym wiedział, był bardzo kochany i mówili że ślicznie wyglądam i że mam się dobrze bawić, cały czas na bieżąco mu pisałam gdzie jestem żeby się nie martwił. Oczywiście jak to będąc w klubie tańczyłam i był moment gdzie tańczyłam z moim przyjacielem gejem. I podczas tego tańca mój przyjaciel złapał mnie za tyłek, dla mnie to była totalnie niewinna rzecz, bo nie traktuje go jako obiekt seksualny, mój przyjaciel mnie też nie. Widzę go jak widzę moje przyjaciółki, wiem że on złych intencji też nie miał. Jedna z moich kumpel nagrała to i wstawiła na story, ja zobaczyłam ten filmik dopiero następnego dnia. Natomiast mój luby obczajał insta wszystkich moich znajomych i zobaczył ten filmik. Bardzo go to zezłościło, do takiego stopnia, że nazwał mnie ku*wą, mówił że jestem obrzydliwa, że jak mogłam na to pozwolić i zablokował wszędzie gdzie się da, przy okazji kończąc naszą relację. Dotarło do mnie, że to faktycznie nie było wobec niego w porządku, pogadałam z moim przyjacielem i powiedziałam że nie życzę sobie więcej takich rzeczy, przeprosił mnie za to. Ja mojego faceta też przepraszałam, prosiłam aby dał mi jeszcze szansę, że więcej mieć to miejsca nie będzie. Kocham go naprawdę mocno i nie wyobrażam sobie bez niego życia, mieliśmy jechać razem na wakacje, spędzić czas przed rozpoczęciem studiów, a on mi pisze że nie chce mnie widzieć. Ja naprawdę zmieniłam się dla niego na lepsze, jestem dużo bardziej wrażliwa i empatyczna, a on widzi we mnie tylko te zle rzeczy. Już naprawdę nie wiem co mam robić, myślę że może jestem faktycznie tak głupia jak on mówi, że może rzeczywiście do niczego się nie nadaję i nie zasługuję na miłość, ale z drugiej strony nie umiem zrozumieć, że takie coś ma przekreślić nasz związek…

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632975bf9a4a773345e62229
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 33
  • Odpowiedz
myślę że może jestem faktycznie tak głupia jak on mówi, że może rzeczywiście do niczego się nie nadaję i nie zasługuję na miłość,

ale z drugiej strony nie umiem zrozumieć, że takie coś ma przekreślić nasz związek…


@AnonimoweMirkoWyznania:

to są dwie różne rzeczy i naucz się je odróżniać ( a
  • Odpowiedz
OP: @taktoto: często już od niego takie rzeczy słyszałam, zawsze potem do siebie wracaliśmy i mówił mi, że cieszy się że o nas walczę. Dlatego nie umiem zrozumieć, że już go więcej nie zobaczę, tym bardziej że tyle serca i energii włożyłam w tą relację
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania według mnie bawi się Tobą, lubi patrzeć jak walczysz i podbijasz mu ego, jest też opcja że wie, że długo się nie poddasz i jak ci z wielką łaską wybaczy to będziesz jeszcze bardziej uzależniona, oddana i będziesz jadła mu z ręki.

Inna opcja jaką widzę jest taka, że jest faktycznie turbo zazdrośnikiem a skoro nigdy żadnej małej duperelki nie odwaliłaś, żadnego serduszka pod zdjęciem kolegi na FB, byłaś nieskazitelna
  • Odpowiedz
OP: @sberatel: mamy po 22 lata, ale jak mówię oboje dość ciężkie charaktery i nieciekawe doświadczenia z poprzednich związków. Ja próbuje pracować nad sobą na terapii, on też miał w planach się wybrać, bo dostał skierowanie od psychiatry
---

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
Oczywiście jak to będąc w klubie tańczyłam i był moment gdzie tańczyłam z moim przyjacielem gejem. I podczas tego tańca mój przyjaciel złapał mnie za tyłek, dla mnie to była totalnie niewinna rzecz, bo nie traktuje go jako obiekt seksualny, mój przyjaciel mnie też nie. Widzę go jak widzę moje przyjaciółki, wiem że on złych intencji też nie miał. Jedna z moich kumpel nagrała to i wstawiła na story, ja zobaczyłam ten
  • Odpowiedz
mój przyjaciel złapał mnie za tyłek


@AnonimoweMirkoWyznania: teraz sobie pomyśl że w publicznym internecie każdy Twój znajomy może sobie obejrzeć filmik jak jakaś laska robi Twojemu chłopakowi loda. Ty się o to burzysz, a on mówi "ej ale to jest w porządku bo ona jest lesbijką" XD
  • Odpowiedz
OP: @Howard_Roark: mówię przecież ze to nie było okej wobec niego, ale nikt z nas złych zamiarów nie miał. Mój facet nie zna go osobiście ale wiem, że sprawdzal go nie raz na insta, zna jego styl bycia i życia. Często rozmawiamy o naszych przyjaciołach więc zna moje podejście do niego, plus sam często sobie żartował z homoseksualizmu mojego przyjaciela. Dodam jeszcze, że mój partner ma praktycznie same przyjaciółki,
  • Odpowiedz
OP: @hitherto: ale czemu ty porównujesz robienie loda ze złapaniem kogoś lekko za tyłek jedną ręką XD On to zrobił tak naprawdę tylko żeby się podtrzymać jak wstawał z klęku, a nie że mnie zmacał i przy okazji zrobił mi minetę, a tak to brzmi jak porównujesz to do tego ze ktoś by miał zrobić mojemu loda za jego zgodą. Jakbym miała miejsce sytuacja, że ja zrobiłam mojemu przyjacielowi
  • Odpowiedz