Wpis z mikrobloga

@padobar: prawdopodobnie nagle przypomniano sobie jak nosic pewne rodzaje spodni.. oczywiscie przy tym popelnianych jest wiele bledow i dzieci biegaja w dzinsie z gołymi kostkami ale czasem ta tzw. woda w piwnicy jest wręcz pożadana
  • Odpowiedz
@fastmachine: Zajrzałem raz, przed chwilą. Czyli regularnie to za duże słowo. Za to już teraz mogę zdobyć się na pytanie. Dobrze rozumiem, że wystarczy ubrać się… no nie wiem, schludnie (w rzeczy, które mniej więcej pasują kolorystycznie, nie są za duże, no i zapiąć guziki jeśli są) i już? Najlepiej jeszcze sięgnąć do szafy ojca albo i dziadka, wziąć dowolne rzeczy i wtedy będzie jak na blogu. Nie piszę tego z
  • Odpowiedz
@padobar: dopełniając wypowiedz @fastmachine , czasami w stylu casualowym warto jest zwracać uwagę na szczegóły i jeśli chodzi o spodnie tzw "woda w piwnicy" to jest to robione po to aby m.in widoczne były skarpety, które również mogą być akcesorium w naszym ubiorze. To tak jak z krawatem, po co nosić nieustannie jednolite krawaty jeśli czasami można wprowadzić w tym temacie trochę oryginalności i przyodziać np. zwis męski z małymi, wydzierganymi
  • Odpowiedz
@fastmachine: Przejrzałem ten blog kiedyś jak ktoś wrzucał pod tagiem. Wszystko fajnie, dobrze dobrane. Pamiętam, że buty mi się nie podobały ale mi się większość nie podoba a jak już mam sobie kupić to już masakra. Dlatego chodzę w starych nikach ;_;

  • Odpowiedz