Wpis z mikrobloga

@malyyoda: Ubisoft Montréal przejęło stery, gracze zbojkotowali Ubi bo zablokowali sprzedaż to Ubi w końcu rzekło że gra w produkcji ale dopiero wyjdzie po 2023
  • Odpowiedz
@malyyoda
@karix98

Ja bym go nigdy nie składał, bo jaki jest sens? Co gry zabraknie w sklepie? Gry się kupuje tydzień przed premierą max i tyle, chyba, że wczesniej jest jakaś super zniżka albo inny bonus, ale zwyczajowo te za preordery są takie same do dnia wydania.

Czy to, że wydasz kasę lata przed premierą daje jakieś wewnętrzne szczęście czy o co chodzi bo nigdy nie mogę zrozumieć tego procederu.
  • Odpowiedz
@malyyoda: Ja już dawno ograłem PoP i mi to obojętne czy wydadzą remake czy nie. Kupić i tak bym nie kupił, bo przecież już przeszedłem i grafika dla mnie nie ma żadnego znaczenia. Jak dadzą za friko kiedyś do abonamentów to pewnie sobie odpale.
  • Odpowiedz
@Medonix: w wersji preorderowej masz skina dodatkowego w postaci księcia bez koszulki i jakiś świecący miecz więc kusiło, już nawet to wycięli żeby za to zapłacic
  • Odpowiedz
@Medonix: Ja kupuje preorder gier na które bardzo czekam i zazwyczaj dają bonusy jakieś typu misja dodatkowa czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupić i tak bym kupił w premiere, a tak to wcześniej sobie zamówię i gierka czeka na dysku w gotowości na odpalenie, bo preload wcześniej dają ;)
  • Odpowiedz
@Jestemkoksupotezny ale nie myślmy dwóch pojęć, ja nie mówię o kupnie gry premierowo.

Ja rozważam kupno preorderu rok przed premierą a tydzień/dwa przed premier, dostanę dokładnie te same bonusy i tak samo mogę pobrać grę przedpremierowo.

Kupno gry w preorder tydzień powiedzmy nawet miesiąc przed premierą rozumiem ale wcześniej jest to dla mnie poprostu bezsensowne.
  • Odpowiedz
@Medonix: Kiedyś jak dało się kupować z Argentyny i innych za pomocą karty to się brało rok przed po dobrym kursie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gierka w preorder była po 40PLN więc wtedy faktycznie warto było w ciemno brać wcześniej, ale obecnie to nie ma sensu. Na Xbox i tak pobiera kase 10dni przed premierą gry więc czy złożysz rok przed czy 2 tygodnie przed to nie
  • Odpowiedz
@Medonix: ale ty wiesz że to miało wyjść dużo wcześniej właśnie? Ale graczom się nie spodobał stan wizualny tej gry więc wszystko się przedłużyło
  • Odpowiedz
@karix98 raczej miesiąc do premiery nie było gdy kupowałeś, więc wszystko co napisałem dalej podtrzymuje

Sami sobie ten los gotujecie rzucając pieniądze wydawcą, bez sensu.
  • Odpowiedz