Wpis z mikrobloga

@Ten_Ktory_Zwyciezyl_Dla_Swego_Ludu: z ciekawostek to w tba miałem 40-50 paczek na rejonie, za to rejon podchodził pod 50km2.
Teraz na Wilanowie w dpd potrafią mieć 200 paczek i rejon wielkości kilkunastu budynków ( ͡° ͜ʖ ͡°).
A że większość to mieszkania to 2/3 z tego wrzucają do ochrony i o 10, najdalej 11 mają fajrant do 15, zebrać odbiory i na magazyn.
@Felonious_Gru dpd to najgorszy kurier ever, nie wiem czy nie na równi z pocztą polską, bo tak samo zaznacza w systemie jak kogoś nie ma pod miejscem zamieszkania a ja #!$%@? czekam cały dzień. #!$%@? dpd, nie skuszą mnie przesyłka nawet za darmo tak samo jak one box lub Orlen tfu paczka
@Felonious_Gru: W ogóle o co chodzi z tymi "paczkomatami" dpd, pod blokiem mam takie dwa, jeden dosłownie przed wejściem. Nigdy nie mogłem tam przekierować paczki, obojętnie czy było to małe gówno czy coś większego. Zawsze mi jakiś błąd na stronie wyskakiwał.
@massbombing_return: Swojej pracy nie lubi: jesteśmy pod tym adresem od miesiąca, podjazd samochodem pod same drzwi biura, od drzwi busa do miejsca, gdzie ma zostawić przesyłkę jest około 1,5m i jedne drzwi. Gdyby był otwarte to by mógł trenować maksymę firmy

Dorzuć Paczkę Dalej


@Felonious_Gru: ja, gdy lunetę przestrzelałem na 100m, to potem na 30m za #!$%@? trafić nie mogłem. musiałem zero przestawiac.
przenieście biuro gdzieś dalej, bo chłopak zdezorientowany,