Wpis z mikrobloga

To już jest #!$%@?ństwo w najczystszej postaci. Przyznam że specjalnie kupiłem ps5 z myślą o przyszłych goglach VR. Niestety będę musiał pozostać przy ps5 ze względu na dużą bibliotekę gier z poprzednich generacji, ale ta zagrywka na prawdę mnie #!$%@?ła. Czekam na posunięcie konkurencji.

#ps5 #vr #metaverse #quest2 #htcvive #virtualreality
mustafas00 - To już jest #!$%@?ństwo w najczystszej postaci. Przyznam że specjalnie k...

źródło: comment_1663598313C2rtEX3fTF6uJDfQ4BcS7F.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Theos: Microsoft robił BC jak i update 60fps i 4K do wielu gier, a jakoś potężne s0ny nie może kilku gier z VR ogarnąć na swoje VR2? Chyba, że zapłacisz dyszke albo dwie to wtedy oczywiście zadziała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Theos no i 3ds da się emulować na switchu, co prawda nieoficjalnie ale jakoś modderom udało się przeskoczyć bariery

Jakby Sony chciało to jakoś by temat ugryzło, choć nie twierdzę że było by to łatwe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Medonix: nie ma funkcji 3D, ekran jest parszywie dzielony na dwa ekrany, drugi ekran wymaga dotyku. To przykład technicznego problemów. Co z tego, że da się odpalić - w takim wypadku płatny port jest sto razy lepszą opcją.

Wracając do PSVR2, można jak mantrę opowiadać "jakby chcieli to by ugryźli" i będzie to jałowe.

Rozwiązanie podepnij kamerę PS4 i korzystaj z Dualshocka 4 i PS Move do gry odpalonej w
  • Odpowiedz
@Theos w ostatnim zdaniu ugryzłeś sedno problemu, ok port jest lepszy niż emulacja ale jeżeli dana gra takiego nie dostanie to wolę emulacje niż nic.

Pomijając spór o "złe Sony" to ja jako konsument no nie kupię następnego gadżetu stawiam za 3k aby od nowa znów zbierać bibliotekę gier vr.

Oczywiście niech każdy robi jak uważa, ale moim zdaniem Sony ciężko będzie sprzedać to psvr2 z informacjami na dzień dzisiejszy.
  • Odpowiedz
@Medonix: Posiadam joystick wraz z dźwignią do gier samolotowych, używałem głównie do Ace Combat 7 na PSVR, twierdzenie, że tego nie można używać na PSVR, gdzie tam nawet nie ma pałek jest wg. mnie żałosnym posunięciem ze strony Sony
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Medonix: bo dzisiaj nie mamy jeszcze wielu informacji, jak wyżej, trzeba czekać za ofertą.

No i git, nie kupuj. Nie ma tu problemu dla Sony.
  • Odpowiedz
@Theos:

Nie wiem czy Ty zdajesz sobie sprawę że ludzie w tym ja, zbierali i uzbierali dużą bibliotekę gier na PSVR, by móc później zagrać w to na nowej generacji gogli. Przecież oni tych okularów nie stworzyli pół roku temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bo dzisiaj
  • Odpowiedz