Wpis z mikrobloga

Skoro galakta straciła prawa wydawnicze i ceny talismana szybują bardzo wysoko, postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce, #!$%@?ć grafiki ze steamowej wersji, posklejać je w całość dodać napisy itd no i wydrukować sobie własnego talismana.
Co prawda nie jest idealny, też pierwszy raz coś takiego robiłem no i wycinanie tektury introligatorskiej do najłatwiejszych rzeczy nie należy ale dałem z siebie całe 30% i mi taka wersja odpowiada ()
Reszta zdjęć w komentarzach ()
#talisman #magiaimiecz #grybezpradu #planszowki #gryplanszowe
dominges08 - Skoro galakta straciła prawa wydawnicze i ceny talismana szybują bardzo ...

źródło: comment_16635877352GMXihHr855MqZGZbTWYGD.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@dominges08: super wyszło i jaka satysfakcja! Znaczniki w formie drewnianych albo akrylowych sześcianów można dostać w Internecie.

Sam myślałem kiedyś o zrobieniu planszy na nowo, żeby każda kraina była na innej wysokości i żeby wszystko zajmowało mniej miejsca na stole.

Z kartami pokombinowałbym na papierze wizytówkowym, są takie arkusze z perforacją i można po wydrukowaniu rozerwać je na wizytówki, tylko może to przerosnąć koszty gry.
  • Odpowiedz
@mamabijeatataniezyje: a widziałem chyba nawet na mepelu jak podstawki do postaci zamawiałem, może się skuszę na zakup jak będę chciał tego talismana upiększyć trochę, ewentualnie zamiast znaczników zrobię samemu obrotowe liczniki (ʘʘ)
No u mnie poszło 8 tektur introligatorskich A4 na samą planszę bo jest ogromna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dominges08: kolego złoty super robota. Chodzi za mną zakup tej gry i co jakiś czas jak mi sie przypomni to sprawdzam czy jakiejś promo nie ma a tu dziś zaglądam i totalnie nie ogarniam co to się stało się...
Moze faktycznie zrobić samemu będzie lepiej przynajmniej na teraz jak to się nie uspokoi.
Gdybyś mógł podrzucic projekt to chętnie też sobie po drukuje.
Dzięki.
  • Odpowiedz
@dominges08: Hejka, czy nadal masz może skany talismana ? Mam drukarkę 3d i chciałem zrobić własnej roboty planszowke . Bylbym wdzieczny za wyslanie . Napisz na priv a ja coś dam od siebie , w koncu poświęciłeś dużo czasu na zrobienie tych skanów. Pozdrowienia Piotr
  • Odpowiedz