Wpis z mikrobloga

Cierpie na fobie społeczną, nerwice lękową, depresje i bezsenność. Codziennie towarzyszy mi stres nasilający bóle głowy. Mam na to aktualną dokumentację medyczną, a tradycyjne leki nie przynoszą zadowalających rezultatów. Wydaje mi się, że kwalifikuję się na terapię marihuaną, ale większość klinik zaznacza, że nie zaleca się przepisywania tego osobom poniżej 25 rż, ja mam lat 21.
Lekarze trzymają się tej reguły czy mogę jednak liczyć na recepte?
#thc #cbd #marihuana #medycznamarihuana @GreenDoctor
  • 8
@rozbijam-auta: Kiedyś stołowałem się u lokalnych Sebków i faktycznie pomagało, dało się normalnie fukncjonować a sen był nie z tej ziemi, ale po jakimś czasie 2 zanjomych dostało zawiasy, jeden poszedł siedzieć a dalsza uliczna suplementacja zaczęła powodować dużo stresu i paranoii więc zrezygnowałem :/
@manman1l no tu masz rację, najlepiej poszperaj na forach o lekarzach w okolicy (czasem warto też zrobić sobie wycieczkę), który jest najmniej problemowy i próbuj, bo co innego? Tutaj to Ci każdy receptę wystawi, ale zaznaczam, że będzie problem z realizacją ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@manman1l Konopie są stosowane jako leki przeciwlękowe, zwłaszcza jeśli do tej pory stosowane leki nie pomagają a używana w przeszłości marihuana powodowała ulgę od dolegliwości.
Wiek 25 lat został podany przez wytyczne kanadyjskie i nie jest sztywną regułą, aczkolwiek u młodszych pacjentów kryteria kwalifikacji są bardziej rygorystyczne.