Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
#flixbus przywalil w #!$%@?. Kierowca ominął nasz przystanek. Tak po prostu pojechał dalej. Gościu na infolinii to powiedział. Iks #!$%@? de. Pol roku czekałem ma ten wyjazd, to jest #!$%@? dramat. Proponują zwrot za przejazd DO Pragi ale za powrót już nie. XD czyli nie dojechałem do pragi bo mnie osrali i zwrócą kasę ale nadal se mogę wrócić z Pragi i to jest ok. Ktoś walczył z nimi za takie jazdy? Miałem oplacone #airbnb, bilety na #koncert a siedzę na #!$%@? w domu i #!$%@? placze bo wydarzenie na które czekałem od marca #!$%@? strzelil. Jest mi #!$%@? przykro. Jak walczyć o zwrot hajsu za caly wyjazd? #prawo
  • 4
  • Odpowiedz
@zwykly_ktos: przecież masz mnóstwo opcji dojazdu do Pragi, jeśli autobus ci nie przyjechał. Nawet następny autobus ¯\_(ツ)_/¯

Jak płaciłeś kartą to chargeback. Oprócz tego zbierasz wszystkie koszty i wysyłasz reklamację do przewoźnika. Ten na pewno odrzuci, odwołujesz się, znowu odrzucenie. Potem rzecznik, oni go zlewają i już jesteś w sądzie. Tam będzie raczej krótka piłka i kasa do ciebie wraca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz