Wpis z mikrobloga

@MglawicaKraba: Generalnie mam to w dupie ale trochę rozumiem. Tu nie chodzi o sam fakt, że ona jest czarna, tylko, że kolor skóry został zmieniony w stosunku do oryginału oraz, że prawdopodobnie zostało to zrobione specjalnie z powodów...nie wiem- politycznych? Poglądowych?
I tak- jeśli jakaś postać została z dziwnych powodów kiedyś wybielona to też #!$%@?.
było zrobić film o syrence z wybrzeża kości słoniowej w takim razie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@voov100: Wiesz co wydaje mi się że akcja oryginalnej bajki też nie działa się w bardzo "białych" rejonach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MglawicaKraba: bo syrenka Ariel z mojego dzieciństwa była białą i rudą. Proszę nie psuć mi wspomnień z dzieciństwa, rozszerzać o nowe postacie za to można jak najbardziej.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nikt by nie dawał o to #!$%@?

@magicznyjozef: 1. Dlaczego Disney miałby aktywnie działać na rzecz tego, by ludzie nie dawali #!$%@? na temat ich filmu? 2. tak, bo ci wszyscy rasiści którzy się zesrali o czarną syrenkę to hardcorowi fani Disneya, którzy ruszyliby tłumnie do kin, gdyby ta byla biała i ruda, tak by było, a ja byłbym Neptunem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
I tylko uważasz, że zmiana koloru skóry to tylko wizja twórców?

@To_ja_moze_pozamiatam: uważam, że wizja marketingowców, którzy dbają o to, by Disney dostał to na czym im zależy- $. Jeżeli ktokolwiek myśli, że firmy pokroju Disney robią cokolwiek z powodu "wizji" innej niż "wizja worka pieniędzy" to jest zwyczajnie naiwny ( ͡º ͜ʖ͡º)