Wpis z mikrobloga

@FLAC: zgadzam się z Tobą, niemniej jestem w stanie się założyć, że GTA 6 na premierę będzie znacznie lepiej ocenione (nie przez krytyków, a przez społeczność) niż Cybercrap 2137, na 1000000000000% nie zostanie #!$%@? z PS Store bez znaczenia z jakiego miałoby się to stać powodu, jego multiplayer powstanie w odróżnieniu od cybergówna, a dodatków do niego wyjdzie tyle ile cyberpunk miał bugów. I będą latające samochody (przynajmniej w multi). A
@Prezydent_Polski: wystarczy trzymać się zasady no preorders, chyba że jest się gimbusem to musi mieć (co tam mogą dodać w GTA6?) unikatową teksturkę na majtki albo skarpetki głównego bochatera.
@Karbon315: tak samo jak nie można oceniać gry na podstawie gameplaya pół roku przed premierą, wiadomo że wszystko zdążą zmienić i poprawić żeby było dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FLAC: ale ty nie widzisz różnicy że Rocstar jest pionierem tego typu gier i stworzyli już mase gier które okazały sie hitami np. ostatni głośny Red Dead, a cdp tworzył pierwszą taką gre. Nie oszukujmy się rockstar to nie cdp
@FLAC: Ta, gra ma przed sobą jeszcze z dwa lata produkcji. Widać, że gra jest debugowana po to, żeby sprawdzić jakąś konkretną funkcję. Odpal sobie RDR2 i zobacz jak ta gra wygląda. Jestem pewny, że GTAVI nie będzie słabsze graficznie niż RDR2
Gjt1337 - @FLAC: Ta, gra ma przed sobą jeszcze z dwa lata produkcji. Widać, że gra je...
@matkaPewnegoMirka: Nie tyle przejechałem co zawiodłem. Ludzie, którzy mnie znają osobiście wiedzą jaki byłem podniecony tą grą. Bo jak kocham RPG. Ale ta gra koło RPG nie leżała nawet. Została tak pocięta, że z pierwotnych założeń to została nie wiem lista płac zarządu. Tak jak byś zobaczył zdjęcie pięknej dziewczyny na tinderze, dajesz w prawo, idziesz na randkę, a tam kadłubek i to upośledzony. No #!$%@?.
@Prezydent_Polski: true, grywam od święta, bardziej bawię się; Wiesiek 3 jest bardziej dopracowany i w to gram teraz głównie i jest super. Silnik W3 śmiga ale w terenie dzikim, gdzie mało złożonych obiektów; straż miejska jest ta sama, może dopracują; za te cięcia ich powinno się pociąć ;)
@matkaPewnegoMirka: A wyobraź sobie jaką grą byłby wiedźmin 3, gdyby jego akcja działa się TYLKO w jednym mieście, np. novigradzie. Też byłaby taka fajna? No bo jak robisz otwarty świat, który jest zamknięty i oskryptowany i to tylko tam gdzie wodzi Cię fabuła, a reszta to makieta, to już tak cudownie to nie wygląda.

Zresztą wiedźmin 3 nie stał światem, tylko historią i głównym bohaterem, którego akurat sredzi nie pisali, jak
@FLAC: na pewno będzie lepiej bo im się nie spieszy z wydaniem gry tak jak cd projektowi, ale też mnie śmieszy jak niektórzy fanowie będą bronić gry jak nie wiem co.
Np po premierze gta v dużo osób pisało że to dobrze że wycieli połowę fizyki, że pogorszyli system rozbijania pojazdów etc i za każdym razem jakoś głupio to usprawiedliwiali.