Wpis z mikrobloga

odkąd zaczął karierę.


@Stitch: dziękuję za tę bezcenną informację. Grafika, jak sugeruje jej nagłówek, dotyczy okresu od Jerez 2020

ile razy Pecco był mistrzem odkąd zaczął karierę?


@Stitch: a #!$%@? mnie Pecco obchodzi? Nie kibicuje mu, a grafika dotyczy Marqueza, jego formy i hypowania jego fanów.
@MisPalkis: Hype wynika z tego co wnosił Marquez do MotoGP. Po Rossim kibice zostali osieroceni, a nowa generacja zawodników ma w sobie tyle charakteru co motocykle elektryczne. Marquez tworzy widowisko na torze. A jego ostatnie kontuzje to wynik charakteru i rozwoju motocykla. On bardzo chce, ale na tym motocyklu musiał dużo ryzykować i skończyło się jak się skończyło. Nie wiem czy ktokolwiek z obecnej stawki wytrzymałby psychicznie przez co przeszedł Marquez.
@Tiazz: szkoda strzepić ryja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rozumiem heheszkować albo jechać z takim hejtem gdy ktoś odwali coś w stylu Romano Fenatiego, ale jak ktoś takie obrazki wstawia,i jeszcze tworzy swoje jakieś teorię fanbojowskie to wiadomo że jest z nim coś nie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TheGreenBastard: Jako fan Marqueza mogę śmiało powiedzieć, że Marquez kiedyś był bardzo agresywnym kierowcą i jak kogoś gonił to ta osoba miała pełne gacie, bo czasami kończyło się to różnymi przygodami jak z Rossim. Ale bez przesady, od tego czasu bardzo się zmienił i jak ktoś na Twitterze obwinia Marqueza za to, że Fabio w niego wjechał albo wyjechał z łokcia Bowling Manowi to chyba jest ślepy xD
@TheGreenBastard: Start z środka / końca stawki jest po prostu ryzykowny. Fabio się znalazł w niewłaściwym miejscu w danym czasie. Szkoda jego punktów i kilometrów Marqueza. Wolałbym żeby się Ducati ośmieszyło i przegrało ten tytuł z takim motocyklem.