Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja chyba mam jakiś problem, że nie potrafię zbudować normalnego związku xD Level 23, chłop stosunkowo niski (175), ale za to dynamiczniak. Do tej pory miałem jakieś 3 „poważne” partnerki. Pierwsza poznana przez Tindera, druga poznana na studiach, a trzecia na imprezie integracyjnej. Z pierwszą byłem rok, ponieważ ostatecznie nie udało mi się poczuć uczucia w stosunku do niej, więc musiałem ją zostawić. W międzyczasie umawiałem się z drugą, z którą ostatecznie się związałem i na 2 lata zostaliśmy parą. Ostatecznie jednak, to ona stwierdziła, że zrywa, bo mimo uczucia które do mnie miała nie potrafiła się ze mną dogadać. Trzecia, aktualna partnerka, poznana została na imprezie integracyjnej. Świetnie się dogadujemy, uczucie jest, ale #!$%@?, boję się, że i tę stracę. Nie wiem co ze mną nie tak, że nie potrafię zbudować normalnego związku…Help Miraski…. #problemyniebieskichpaskow #rozowepaski #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6326f710ca83b03f2675396b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No my Ci też tego nie powiemy, bo nie znamy ani Ciebie, ani tych dziewczyn, ale nie widzę w tych historiach nic szczególnego - jesteś młody, a to normalne, że związki czasem się rozpadają. Zastanów się tylko, co to oznacza, że "nie potrafiła się z Tobą dogadać", żeby nie popełniać tych samych błędów.
  • Odpowiedz