Wpis z mikrobloga

Kurde, jako fanatyk serii już od czasów GTA 2 to ciekawie się ogląda takie rzeczy. Byłem już przy "przeciekach" jakiegoś GTA V czy GTA IV i żaden z przecieków nie wyglądal tak szczegółowo. Jeżeli to troll to tak zaawansowany, że może spokojnie swoją gierkę tworzyć xD Bo poza technicznymi rzeczami typu imiona i nazwiska obecnych i byłych pracowników R* to padają też imiona i nazwiska ludzi z GTA V

Ale z tego co widziałem:
- prawdopodobnie dwie postacie, baba i chłop (może będzie jedna do wyboru, a druga będzie "dodatkiem" w fabule?)
- ich imiona w plikach - Jason i Lucia (imo ten Jason wygląda tak bardzo bardzo przeciętnie, w sensie tak "zwyczajnie", mam nadzieję, że go jeszcze dopieszczą), czyli biały + latynoska
- fizyka niczym z RDR2, mi to akurat bardzo pasuje, bardzo mi się podobała
- Miami, współczesność, czyli Vice City, ale to było chyba oczywiste
- dużo nowych animacji gdy NPC zostanie postrzelony (nie kładzie się od razu na podłogę, ani nie strzela dalej jak gdyby nigdy nic, utyka i strzela, łapie się za ranę i strzela, jak się przewraca to bardziej naturalnie)

Póki co to jeszcze gówno widać fabularnie, technicznie może trochę więcej, ale i tak do finalnej wersji daleko
Dodaję to do ulubionych i na premierę będę weryfikować czy się pomyliłem czy nie

#gta #rockstargames
niochland - Kurde, jako fanatyk serii już od czasów GTA 2 to ciekawie się ogląda taki...
  • 5
jason ma tryb szukania wartościowych itemów, ciekawe


@MaxVerstapen: Też to widziałem. Ta Lucia ma coś podobnego? Bo nie zauważyłem
Jak nie ma i ma inne skille to prawdopodobnie będzie system jak z GTA V - dwójka bohaterów i będzie można się przełączać między sobą

W sumie to szukanie wartościowych itemów to też trochę z RDR2 #!$%@? xD Było coś bardzo podobnego