Wpis z mikrobloga

ale kurka, tego im zazdroszczę


@JudzinStouner: XD Dwa rozwinięte miasta, w kraju z największym bogactwem zasobów naturlanych na świecie. Powinni być czymś pomiędzy "Norwegią wschodu", a "Dubajem północy". W praktyce są gdzieś na Bałkanach lat 90-tych, a połowa ich miast wygląda jak Sarajewo w marcu 96, po 4 latach oblężena.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: metro moskiewskie to jest niesamowity system i ktoś kto to obśmiewa jest niepoważny albo ignorant. Bez tego ten moloch jakim jest Moskwa by nie mogło funkcjonować zupełnie. Stacje linii centralnej to dzieła sztuki wręcz, ale samo funkcjonowanie i organizacja jest na dość wysokim poziomie. Cieszę się, że widziałem i korzystałem na żywo, nie tylko z linii centralnej. Jeśli ten kraj kiedykolwiek znormalnieje i nie będzie przez to głupio wydawać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Boska_Klaudia: pisałem w innym komentarzu: nie chodzi o umiejętności technologiczne tylko o alokowanie kosztów. jeżeli musisz wydawać kasę na odbudowę miasta zamiast na kopanie tuneli metra to chyba jest to jakoś powiązane z inwazją Niemców?
  • Odpowiedz
jeżeli musisz wydawać kasę na odbudowę miasta zamiast na kopanie tuneli metra to chyba jest to jakoś powiązane z inwazją Niemców?


@PotwornyKogut: tak, PL została napadnięta przez Niemcy, tak jak i inne kraje były napadane przez inne kraje, jednak ciąg przyczynowo-skutkowy który doprowadził Polskę do takiej sytuacji że weszli tu jak w masło zaczął się w 18 wieku dzięki samym Polakom a teraz inni Polacy w postaci PiS działają na
  • Odpowiedz
@PotwornyKogut: gościu napisałeś, że jak inni budowali metro, to my budowaliśmy miasto przez wojnę. Tymczasem pokazałem ci, że po prostu #!$%@? głupoty, bo taka Rosja zbudowała metro w 1935 roku i do 1939 zbudowała 22 stacje.

Polska nie zbudowała nic do 1939 roku. Rozumiesz? Rozmawiamy o latach przed wojną a Ty robisz totalne fikołki intelektualne i porównujesz okres przed wojną, do okresu po wojnie. Nie kompromituj się

Cytuję jeszcze
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Przypomnij mi ile razy Rosja byka okupowana przez Polskę i inne kraje i ile razy zniszczona doszczętnie i jeszcze ile lat była pod rozbiorami? A teraz odpowiedz sobie na pytanie gdzie wolałbyś mieszkać i jakim wyznacznikiem dla ciebie jest długość linii metra. Serio serio zrób to
  • Odpowiedz