Wpis z mikrobloga

Jaki telefon aktualnie najlepiej zakupić? Zależy mi na wydajności, mocnej baterii i dobrym wyświetlaczu. Budżet do 4k - chyba, ze jest coś wyjątkowo fajnego powyżej tej ceny, to się zastanowię:D

#telefony #android #ios #smartfon
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@mat53 no te które podałem chyba nie są jakieś wygórowane. Ale skoro top tier iphone kosztuje 10k, jak kolega wyżej wspomniał, to się obawiam, czy ten za 4k ma w ogóle wbudowane WiFi xD
  • Odpowiedz
@miodnik: a na serio to nowego szukasz? Z tym budżetem to łapiesz się na 13 lub 14 z peppera jakiejś promocji ale to nie wersja pro. Ale i tak spokojnie telefon daje rade
  • Odpowiedz
@Insiders: nie musi to być ios - może być android, ja mam #!$%@? w te wojenki, bo używałem przez lata obu systemów i w każdym się odnajdę. Po prostu nie siedzę w trendach smartfonów, a nie chciałbym kupić bubla.
  • Odpowiedz
@miodnik: aparat, ekran, ramka to tak na szybko co mi przychodzi do głowy między zwykłym a pro. Ja mam 13 pro a znajomy 13 zwykła i chyba nie ma kolosalnej aż takiej różnicy. Aczkolwiek mając pro nie zamieniłbym na zwykła ze względu na te różnice co napisałem mimo wszystko xD
  • Odpowiedz