Wpis z mikrobloga

to jest kawałek Safari, który jest kawałkiem systemu.


@Felonious_Gru: Nie, bo działa niezależnie. Mogę sobie skopiować tekst na telefonie w apce wykopu i wkleić do worda na komputerze.

@Grubogruby: Ja nie twierdzę, że takiej funkcji nie ma. Jak używalem kiedyś Androida
  • Odpowiedz
z większym odświeżaniem i pobawiła się kilka dni i stwierdziła, że w sumie nie widzi różnicy w codziennym użytkowaniu


@hustle: nie no akurat to jest jedna z rzeczy którą widać bardzo wyraźnie w codziennym użytkowaniu. Dużo bardziej niż jakieś mocniejsze procesory czy więcej RAMu, który zauważą tylko harduserzy lub gracze.
Czy to jest potrzebne w telefonie to inna kwestia. Ale nie mówmy że nie widać różnicy
  • Odpowiedz
@yggdrasil: Samsung ma 4 lata wsparcia, 5 lat łatek bezpieczeństwa.
Nie pisze tego, żeby przekonać kogoś, że android lepszy ale jest sporo kłamst na jego temat, choćby o aktualizacjach czy wolnym działaniu. Temat z czasów androida 2 i wolnych telefonów.
A poza tym kto co lubi, przecież to jest tylko telefon.
  • Odpowiedz
Samsung ma 4 lata wsparcia, 5 lat łatek bezpieczeństwa.


@ostatni_login: To dlaczego Galaxy S20 z 2020 roku nie ma najnowszego Androida?

Kłamstwa są po obu stronach. Ja nie przekonuje nikogo, tylko zwracam uwagę na zalety iOS, bo telefon to całokształt, a nie tylko cyferki.
  • Odpowiedz
@MichasQGP Niektórzy użytkownicy jabłka zracjonalizowaliby pewnie w ogóle brak wyświetlacza ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mi nie jest ciężko powiedzieć, że Samsung coś odwalił okrajając model, czy skrytykować One Plusa, czy innego Huawei za to i owo.

Tutaj to taka twierdza oblężona z wszystkimi jej cechami.
  • Odpowiedz
@Secla Ale ja tego nie wrzucam do jednego worka.

Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że SE budżet.

Ja mówię o flagowcu za 5,7k z wyświetlaczem z poprzedniej epoki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kurczakos1: Do ciebie zwyczajnie nie dociera że niektórzy mają zwyczajnie #!$%@? i uważasz że każdy kto uważa inaczej niż ty musi być chory na łeb. Oczywiście że 120 Hz robi wielką różnicę czy to no na iPadzie Pro czy iPhonie Pro ale przez ogólną płynność animacji iOS serio da się żyć z 60 Hz.
Moi rodzice mają Samsungi ze 120 Hz a niestety całe dobre wrażenie się sypie przy każdym
  • Odpowiedz
Nie, bo działa niezależnie


@yggdrasil: usuń całkowicie safari z systemu i sprawdź znowu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do uprawnień w androidzie to telefon pyta o każde uprawnienie, a jak appka nie korzysta z któregoś przez dłuższy czas to z automatu odbiera takie uprawnienia. Wystarcza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3gion

Do Ciebie zwyczajnie nie dociera, że ludzie próbują wmówić, że nie ma żadnej różnicy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Rozumiem, jakby ktoś napisał: "tak, widzę różnicę w smużeniu na 60Hz, ale jestem w stanie to zaakceptować
  • Odpowiedz