Wpis z mikrobloga

Od dziś partnerem grupy "technologia" będzie e24cloud.com. W związku z tym czeka na Was nie tylko ciekawa promocja w Markecie, ale także możliwość zdobycia nowego odznaczenia w profilu. Więcej informacji znajdziecie tutaj :-)
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wywlekacz chcemy promować wiedzę o cloud computingu. Generalnie o kategorii, wydajemy na to pieniądze. Będziemy nagradzać tych którzy w tej kategorii najwięcej wykpią, więc nie dziw się, ze przy okazji chcemy promować naszą usługę. Ale to przecież nie oznacza że chcemy, aby w kategorii cloud computing, pojawiały się wykopy tylko o e24cloud.com. W zasadzie to akurat na tym zależy nam najmniej.
  • Odpowiedz
Jezu, ale marudzicie! Typowi Polacy! Nawet nie wiedzą co a już marudzą! Może tak dać chociaż szanse? Zaraz zakopywać jak debile bo jest oficjalny partner czy jak to tam nazwać. Marudźcie na każdą innowacje, na każdy ruch, a potem PIERD***IE że to jest zacofany kraj bez żadnych perspektyw! Brawo.

Facet/Kobieta (raczej facet) jest miły, piszę z wami, nie ma was w dupie. No cholera mógł być partnerem i się cieszyć, że mają
  • Odpowiedz
@wykop: to jest fantastyczne! widzę chmurkę zamiast prostokąta przy tytule wykopu i od razu wiem, że należy zakopać za spam, jaka oszczędność czasu na przeglądaniu/czytaniu konkretnych wykopalisk. Dzięki!
  • Odpowiedz
@e24cloud: Eeee, myślałem, że wyślecie mi do domu jakąś zgrzewkę piwa + parę waszych gadżetów, a ja zrobię znalezisko, które wejdzie na główną co polepszy wam PR i wszyscy będą szczęśliwi :>
  • Odpowiedz