Wpis z mikrobloga

Od dziś partnerem grupy "technologia" będzie e24cloud.com. W związku z tym czeka na Was nie tylko ciekawa promocja w Markecie, ale także możliwość zdobycia nowego odznaczenia w profilu. Więcej informacji znajdziecie tutaj :-)
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@e24cloud: a może w ramach promowania rozwiązań w chmurze sami dodacie znalezisko, które będzie Waszą oryginalną treścią/artykułem? Dużo się ostatnio mówi o chmurze, bo to takie modne i popularne, a ja widzę tylko jeden rfc o chmurze i śmiać mi się nieraz chce z tych wszystkich "popularnych serwisów" piszących o chmurowych rozwiązaniach. Ostatnio szef mi w pracy wyskoczył żeby mu zrobić prywatną-firmową chmurę i jest przekonany, że serwerownia będzie wtedy
  • Odpowiedz
@Aleksij: kampania na wykopie zakładała promocję kategorii cloud computing, zależy nam więc na tym by to użytkownicy dodawali znaleziska. Nasze artykuły znaleźć można m.in. w ostatnim raporcie Interaktywnie.com poświęconym Internet Software House czy w magazynie Imagine poświęconym e-commarce. Mieliśmy też swoją prezentację - pokazującą przydatność chmury m.in. podczas akcji Stop Acta - na InternetBeta. Zapraszamy na nasze www i do kontaktu mailowego z nami, chętnie podzielimy się wiedzą, przyjmiemy wszystkie
  • Odpowiedz
@e24cloud: Jeżeli chcesz promować cloud computing to proszę bardzo, zarejestruj konto zwykłego użytkownika i dodawaj znaleziska o CC bez zbędnych ceregieli związanych ze spamem o e24cloud... bo w chwili obecnej widzę sromotną porażkę akcje promocyjną waszej usługi
  • Odpowiedz
Chciałbym promować znaleziska, lądujące w grupie "Kulmegil" (zbierzność nazw przypadkowa). Dla najaktywniejszych użytkowników, wirtualny* uścisk ręki prezesa grupy :)

*możliwość odebrania niewirtualnego na WykoZlocie
  • Odpowiedz
@Blinkaway: e24cloud to usługa serwerów w chmurze a CloudFlare to CDN, zupełnie dwie różne usługi. A jeśli pytasz o nasze atuty to choćby: polska lokalizacja, płatność w złotówkach, atrakcyjne ceny, polski support. No i z nami można zarabiać dzięki programowi partnerskiemu.
  • Odpowiedz
Tak z ciekawosci spytam, czemu mialbym wybrac platna usluge e24cloud, skoro chmure w EC2 mam za free? Przekonajcie mnie :)
  • Odpowiedz
Czy ktoś jest w stanie zrobić jakiś skrypt do greasymonkey albo coś w tym stylu zeby tego ciulowstwa nie było widać?
  • Odpowiedz
@renq: Chmura od VPS różni się min. tym że możesz ją skalować bez konieczności podpisywania jakikolwiek umów. Możesz w każdej chwili skalować swoje zasoby i płacisz tylko za to co zużyjesz.

@Blinkaway: w EC2 za darmo masz tylko mikroinstancje i tylko na rok. Mocno ograniczony jest też transfer oraz przestrzeń dyskowa.
  • Odpowiedz
@e24cloud: Jestem adminem, mam nieco serwerów ale dalej nie przekonuje mnie idea chmurki. Owszem, fajnie odpalić instancje, mieć dostęp do dużych zasobów itp ale trzymanie tego jako zwykłego serwera? Przecież to się ni jak nie kalkuluje....
  • Odpowiedz