Wpis z mikrobloga

#hillclimbracing #rekordy

Siema chciałbym się zapytać czy ktoś ma tą gierke na swoim smartfonie i chciałbym się podzielić swoimi rekordami w tej grze ?

Zaczynam:

Wieś - 3090m

XMAS - 4724m

Pustynia - 3636m

Arktyka - 3096m

Autostrada - 10968m

Grota - 2982m

Księżyc - 1636m

Mars - 1738m

Obca planeta - 2493m

Grota Arktyczna - 1979m

Las - 1957m

Góry - 2327m

Błoto - 2023m

Wulkan - 2900m

Plaża - 10604m

Kolejka górska - 2500m

Noc - 2396m

#chwalesie
  • 13
@bialaowca: @ReeGall: bzdurzycie, gra po prostu nie wspiera żadnych leaderboardów, więc porównywanie się z innymi taką drogą jest jedynym punktem odniesienia. Nie trzeba mieć nudnego życia, wystarczy chociażby kilka godzin w PKP ;)

@obiedzony: dodaję tag do obserwowanych! :D póki co moje hi-scores:

Wieś - 6147 czołgiem

XMAS - 4050 ale dopiero zauważyłem że się pojawiła taka plansza

Pustynia - 4837

Arktyka - 3755

Autostrada - 14685 tirem

Grota
@Taiffun

Grote Arktyczną robiłem Buggy :)

Autostrade masz lepiej szacuneczek :)

Drobna porada ode mnie :P Autostrade można zrobić za pomocą kolejki górskiej na ponad 20 tyś.

Wieś muszę ogarnąć czołgiem :P
@obiedzony: upgradowałem dziś buggy prawie do pełna, faktycznie w mroźnej jaskinii daje nieźle radę - akurat jeden z niewielu wozów w który nie inwestowałem

kolejka też czeka do wymaksowania, ale problem z nią na autostradzie polega na tym, że... po 5k nie mam już wagoników :P

czuję też, że dragster może zamieszać, jeszcze nie ulepszony a już nieźle szarpie
@Taiffun

Fajnie że robią te updaty jednak teraz kiedy weszła kolejka to powiem Ci szczerze że nie mam pieniędzy tyle żeby to wymaksować teraz. Muszę jakoś ogarnąć. Trzeba parę razy trackiem na autostradzie i się normę 800k + wyrobi :D
@obiedzony: rekordy poszczególnych wozów dla tras wymarzyły mi się przed updatem, teraz liczę na jakieś zintegrowanie wszystkich wyników w jedną wartość ;) albo poglądową tabelę dla całości

a hajsu też mi brak ;D autostrada trzaska przy dobrym wietrze nawet więcej ale to i tak szybko się rozchodzi ;)