Wpis z mikrobloga

@Aplikacja_TelaDei: Nie chcę psuć zabawy, ale nie było na świecie ani jednej wojny, która by nie powodowała takich obrazków - USA, Izrael, dokładnie ta sama sprawa. Więc głupio trochę demonizować konkretną nację jak żadna nacja nie była inna.
  • Odpowiedz
@Aplikacja_TelaDei: Nie jestem twoim prywatnym nauczycielem, masz internet, książki i polecam sprawdzić parę punktów widzenia, a potem przemyśleć, jaka jest prawda. Nazywanie krajów arabskich 'dziczą, która cię nie obchodzi" i dawanie przyzwolenia na bombardowanie cywilów tamże (bo o tym była rozmowa) jasno wskazuje, że to właśnie ty jesteś dzikusem.
  • Odpowiedz
@NieistotneKto: Ja wiem dlaczego wybucha wojna w Iraku, po prostu chciałem sprawdzić czy ty wiesz, czy raczej wiedzę czerpiesz z filmików z żółtymi napisami. Saddam był zwykłym je***ym zbrodniarzem który mordował własnych obywateli. Zresztą jak większość arabskich przywódców
  • Odpowiedz
@NieistotneKto: Daj se siana, rozeznanie polityczne wykopków wygląda jak pic related, a potem zdziwienie, że jakiś Pajeet ma tak samo wywalone na dzieci w Buczy jak oni mają na ofiary cywilne na Bliskim Wschodzie i że są kraje gotowe współpracować z Rosją, bo Kapitan Ameryka pomógł zrobić rozpiździel w ich kraju a potem odleciał na tle zachodzącego słońca do swojej bazy na drugim końcu świata.
SuperFancyFretka - @NieistotneKto: Daj se siana, rozeznanie polityczne wykopków wyglą...

źródło: comment_1663448403a7XBrSfI2ghwPbyupTsTFO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NieistotneKto: Bombardowania cywilów mogą się zdarzyć po obu stronach ale chyba próżno szukać sal tortur czy celowych ostrzałów budynków cywilnych wśród kampanii prowadzonych przez USA. Szerokiej maści gwałtów czy przesiedleń tez nie pamietam a to i wiele więcej mamy teraz na Ukrainie
Druga sprawa - mieliśmy nawet w Polsce procesy żołnierzy którzy byli oskarżeni o błędy podczas misji w Iraku i Afganistanie, Rosja nigdy do niczego się nie przyzna ;)
  • Odpowiedz