Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nawet z butami na premiere czy słaba wydajnością na starych konsolach, fabularnie cyberpunk dowiózł.

@pablo397: Chwila, chwila. To fabuła gry jest dobra, czy cała gra? Bo problemy techniczne uniemożliwiające czasami granie mogą popsuć najlepsze odczucia wynikające z dobrej fabuły. Z kolei dobry gameplay i technikalia potrafią wywindować grę ze słabą fabułą na szczyty popularności.
Oceniajmy utwór jako całość.
  • Odpowiedz
@pablo397: niby czemu hejterów? Ja kupiłem na promce -50%, przeszedłem całość kilka dni temu i gra jest serio cudowna i zasługuje na ten moment na pozytywną opinię. Chodzi mi o to, że nie można przez propagandę zapomnieć o fałszywych reklamach i kłamliwych zapowiedziach sprzed premiery, bo gra nie jest tym, co zapowiadali - i nie anuluje tego fakt, że gra na całe szczęście jest dobra. Sam wrzuciłeś mema z napisem,
  • Odpowiedz
@AssYas: no tak, znowu typowa odpowiedź "nie #!$%@?". Napisałem, że gra ma bugi (a przynajmniej miała gdy w nią grałem). Nigdzie nie napisałem, że CDPR zrobił wszystko dobrze. No, ale niestety sporo tak WIELKIEJ personie jak ty(specjalnie z małej) gra się nie podobała, to inne tysiące innych opinii nie mają znaczenia. I kolejna typowa dla trolla/ignoranta kwestia, to uderzenia w kogoś personalnie. Ehh musiałem się zniżyć do twojego(...) poziomu. Lecisz
  • Odpowiedz