Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wyso: usuń folder konfiguracyjny z uzytkwniik->appdata->local>cd projekt Red, usuń wszystkie foldery poza *archives* w folderze gry i zrób sprawdzanie integralności plików.

Jeśli wcześniej instalowałes mody typu CET czy redscript to zacznij nowa grę, gdyż te mody modyfikują nieodwracalnie save.
  • Odpowiedz
@pablo397: Gra jest spoko póki robisz to co przewidzieli twórcy i nie próbujesz za bardzo po swojemu. Moja ulubiona scena była jak z ziomeczkiem miałem z jakieś wierzy coś obserwować. Stwierdziłem ciekawe co się stanie jak spróbuję kogoś zabić z snajperki. Boom. Alarm w #!$%@? wszyscy do mnie strzelają, no #!$%@?. Co na to npc? "Weź skanuj to szybciej nie mamy całego dnia".
  • Odpowiedz
@pablo397 Pograłem w demko z 2 godziny i nie wciągnęło. Czekałem na patcha na ps5 teraz czekam na dodatek i kolejne łatki i wtedy przejdę pierwszy raz bo ta gra za rok będzie zupełnie czym innym

Tfu ma cdp za to bo to chyba najdroższy early access w dziejach gamingu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kiedys_Mialem_Fejm: 100 zł za grę które można przejść w całości, w które są dostępne misje na minimum 20 godzin, różne mechaniki gameplejowe nazywasz najdroższym early Access w historii? To chyba w mało gier w życiu grałeś, synu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pablo397: Pudło, instalowałem od nowa. Wymieniłem cały hardware pare miesięcy temu. Gra się wyjebuje na nowym komputerze stacjonarny (_ )
  • Odpowiedz
@pablo397: Skończyłem dwa razy - raz po premierze, drugi po patchu na ps5.

Fabularnie mi się bardzo podobała i właściwie tylko to trzyma przy tej grze - rozwiązania techniczne nadal są średnie.

I zagram jeszcze nie raz, coś w tej grze jednak przyciąga.
  • Odpowiedz
@pablo397: Z tym to nie przesadzajmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cyberpunk 2077 był jako tako grywalny dopiero od patcha 1.5.
Sam pamiętam, jak kiedyś wróciłeś do wersji 1.0 i powiedziałeś, że nie dało się grać, T-pose, wszelakie błędy i że dałbyś tej grze wtedy tak z 6/10, a teraz to jest 10/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz