Wpis z mikrobloga

Ale ustrzeliłem prawaków dziś :

@matij -5794
@cranberry250
@eragonn14
@MirkoLord
@eksplozymeter
@bibr
@bylemtam
@Marcineusz
@wsciekly_szumrak -5802

Jak widać spamowanie literkami, tak, by obrazić osoby czarnoskóre nie popłaca :)
Jakby co zgłoszone osoby z tego wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/67769295/brawo-moderacja-w-koncu-zaczeli-banowac-tych-bezbe/#comment-240789905

Nie zgłosiłem wszystkich, bo mi wywalił komunikat o przekroczonym limicie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#stobanowdlaprawakow #neuropa #bekazprawakow
  • 32
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: dobra robota ()


@MglawicaKraba: Dzięki, ale jak wspomniałem wcześniej, to ta sama ekipa bawi się w rasistowskie abecadło no i w końcu się doigrali. Więc podziękowania należą się wszystkim, którzy zgłaszali tą wesołą ekipę w poprzednich wpisach :)
  • Odpowiedz
@Headcrab_B: aaaaaa, wracamy do

przecież n-word wcale nie jest rasistowskie!!!


No to ponawiam moją prośbę o to, byś pokazał, że masz jaja i "put your money where your mouth is" i zrobił live'a z tego jak podchodzisz do grupy czarnoskórych ludzi i zaczynasz rzucać w ich stronę n-word, które przecież "wcale nie jest rasistowskie!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: a ja tej mentalności nigdy nei zrozumiem - widzisz, żę ktoś się bawi w głupie zabawy, dajesz na czarną (blokujesz sobei) i masz w dupie. Nie wiem czemu ludzie w Internecie są tak delikatni, że bawią się w jakieś krucjaty.
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: jakbym podszedł do losowej grupy ludzi i nazwał ich #!$%@? to też by było nieciekawie, co nie zmienia faktu że abstrakcją byłoby banowanie ludzi za używanie tego słowa i to jeszcze literka po literce xD
  • Odpowiedz