Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
#wislakrakow
Nie chce wyjść na jakiegoś frustrata jak kiedyś był multisamuelson. Ja się nie spodziewałem, że zjemy ligę z 34 zwycięstwami, ale jednak spodziewałem się, że będziemy w pierwszej trójce, a tu przed przerwą reprezentacyjna do 1-2 miejsc mamy 5pkt straty jak puszczą wygra 6pkt. Wygraliśmy mecze z resovia, odra, Skra, Katowicami i na dużym farxie z arka. Patrząc na to z kim wygraliśmy i gdzie oni są w tabeli spadł mi entuzjazm. Mam nadzieję, że przerwa reprezentacyjna będzie dobrze wykorzystana z nowym trenerem, bo z brzeczkiem to my daleko nie zajedziemy..
#wislakrakow
  • 4
@parov_stelar: Jako kibic Ruchu mogę CI całkiem uczciwie powiedzieć, że no nie macie drużyny na awans.Piłkarsko zaprezentowaliście się gorzej od Niecieczy czy ŁKSu na naszym tle. Spodziewałem się, że rozjedziecie tą ligę ale tak nie jest, zdecydowanie uważam, że my dzisiaj straciliśmy 2 pkt a nie zyskaliśmy 1.
@rakiwo: drużyna nie jest najgorsza, może nie awans z 1/2 miejsca ale w barażach ta ekipa miałaby szansę, ale co z tego jak gramy bez trenera? Już Sobolewski był by lepszym trenerem, i miałbym nadzieje na chociaż baraże niż z Brzęczkiem( którego miejsce jest w 2lidze, w jakimś Motorze Lublin czy Pogoni Siedlce). Piłkarsko Wisła jest na poziomie, powiedzmy Korony Kielce czy Odry Opole z poprzedniego sezonu.