Wpis z mikrobloga

@josedra52: szczerze mówiąc słuchałem ten podcast i mam wrażenie że pytanie zrozumiał "czy będzie można grać w gry z psvr2 na psvr" i w ten sposób odpowiedział. Zaczął mówić że nie bo psvr2 ma nowe ficzery jak eye traking, haptyki itp itd. To nie przeszkadzałoby w żadnym stopniu w granie psvr na psvr2 ale ma sens w drugą stronę.

Cóż przynajmniej na to liczę bo jakby było faktycznie tak jak napisał
@ZmutowanaFrytkownica: No nie wiem celują pewnie w cene 1500zł+ więc większość graczy nie kupi takiego sprzętu dla kilku gier. Te sprzęty mają właśnie wadę w postaci ceny. 15mln, a ludzi na platformie pełno i mimo tego dalej kiepski wynik przynajmniej dla mnie. Niektóre gry Nintendo osiągają prawie 50mln sprzedaży. Cóż ten sprzęt po prostu upadnie za kilka lat, bo technologia idzie ciągle do przodu i pewnie coś ciekawszego wymyślą...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NiBBonacci:

Oczywiście, tak jak dostały pacze gry z PS4 by działały na PS5...

Przecież 99.9% biblioteki PS4 działa na PS5 bez żadnych patchy XD Poza tym, w takim wypadku patch leży w gestii studia, a nie producenta sprzętu ¯\_(ツ)_/¯ Pewnie cześć większych gier będzie zaktualizowana, a jakieś małe gierki czy experience nie i tyle. Sam liczylem na pełna wsteczna kompatybilnośc i brałbym day one, ale teraz będę musiał zobaczyć jaka będzie
@josedra52: Poczekajmy na oficjalne potwierdzenie. Jeżeli gry z VR1 faktycznie nie odpalą się to stracą masę potencjalnych klientów, którzy chcieliby zagrać w gry z jedynki (jeszcze najlepiej z podbitą grafiką dzięki nowym patchom), a nie tylko w tytuły robione dla nowego sprzętu.
@josedra52: #!$%@? mnie bo bo mocno się nad tym zakupem zastanawiałem, ale teraz się okazuje że sobie w RE7 tez nie zagram i w nic co dostałem w plusie za free? a przecież tych gier VR całkiem sporo raz wleciało do plusa