Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
#warszawa #tramwaj #zbiorkom #wypadek #polska #policja

"nic na Pana nie znaleźliśmy w billingach dlatego proszę podać hasło bo musimy mieć jakiegos kozła ofiarnego aby rodzina nie czuła się poszkodowana"

A czemu nikt nie sprawdzi billingow babci, czemu nie pilnowała wnuka przy wysiadaniu? Jak to się stało ze wysiadała i została przycięta? Z doświadczenia wiem że ludzie z dzieciakami są nieobliczalni i albo puszczają samopas, albo nie zwracają uwagi ze dziecko ma mniejsze zdolności ruchowe i pojmowanie i np chca zdążyć za wszelką cenę na ten autobus mimo że zaraz będzie następny i ryzykują zdrowie/życie wbiegajac po sygnale trzymając dziecko za kaptur.

Nie rozumiem czemu się uwzieli na motorniczym skoro wyszło że nie miał opcji widzieć skoro wagon jest tak zbudowany ze skos zakrył dziecko a systemy nic mu nie wskazywały ze względu na tolerancję.

Wygląda jakby chcieli udupić go za wszelką cenę albo dać spokój na umyśle babci, żeby był ten winny i na niego spadła cała odpowiedzialność. Jakoś nie sądzę że jest psy hopata co specjalnie przyciął i ciągnął dziecko.

Najlepiej to by już dali spokój z tą sprawą...
Link do artykułu
ButtHurtAlert - #warszawa #tramwaj #zbiorkom #wypadek #polska #policja

"nic na Pana ...

źródło: comment_1663326233mcUJmixoUc8ClGjdsDkDas.jpg

Pobierz
  • 8
A czemu nikt nie sprawdzi billingow babci, czemu nie pilnowała wnuka przy wysiadaniu? Jak to się stało ze wysiadała i została przycięta? Z doświadczenia wiem że ludzie z dzieciakami są nieobliczalni i albo puszczają samopas, albo nie zwracają uwagi ze dziecko ma mniejsze zdolności ruchowe i pojmowanie i np chca zdążyć za wszelką cenę na ten autobus mimo że zaraz będzie następny i ryzykują zdrowie/życie wbiegajac po sygnale trzymając dziecko za kaptur.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@urojony_uzurpator: ps ploty chodza m. in. pod artykułem ze dziecko było policjanta, może to wpływa na procesowanie sprawy.

Oskarżenie motorniczego życia dziecku nie zwróci, jemu za to zniszczy. Dodatkowo denerwuje mnie nakładanie na ludzi bańki bezkarności:
- nie zauwazyl ze sie zagapiłam i wysiadam po sygnale - wina prowadzącego, napisze skargę i do gazety
- wszedlem na przejście dla pieszych nie rozglądając się ale to wina kierowcy ze hamował z piskiem,
@ButtHurtAlert: wyglada to tak jakby wyrok już zapadł, teraz szukają tylko pretekstu, żeby mu coś przyklepać.
Z drugiej strony samo to „sprawdzanie” z jakich aplikacji korzystał motorniczy już śmierdzi na kilometr. Ciekaw jestem, jeśli wyjdzie, ze korzystał z telefonu to jak to powiążą z wypadkiem? Pewnie sprawdza czy telefon był odblokowany i jaka aplikacja była włączona ale skąd pewność ze akurat patrzył i korzystał z tego telefonu? Przecież mógł mieć po
@urojony_uzurpator: No właśnie też mnie to ciekawi w jaki sposób chcą sprawdzić telefon xD Przecież jeśli jest podejrzany to oby miał prawnika który mu powie że może odmówić składania zeznań, zwłaszcza na swoją szkodę.
Już widzę jak kombinują z odszyfrowywaniem telefonu.
No chyba że by chcieli jakoś podciągnąć pod korzystanie z neta - po pakietach, pozdro jak to każdy biegły uwali bo sobie mogą pakiety latać jak chcą na wyłączonym ekranie.
Wygląda jakby chcieli udupić go za wszelką cenę


@ButtHurtAlert: Pierwszy raz w polski wymiar sprawiedliwosci?
Nawet jesli jestes bez wyni, a cos sie stanie np. wypadek to prokurator i tak stawia zarzuty, bo winny musi byc. Im bardziej medialna sprawa tym wieksze cisnienie, patrz sprawa Komendy jak zostal skazany.