Wpis z mikrobloga

@mirek_86: niezła propaganda, ktoś zrobił coś głupiego z danego narodu to zbanujmy wszystkich
to tak samo jakby Polakom mieli zakazać bo jakiś Polak coś głupiego zrobił, nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora
@riot69: Tego tu nie przetłumaczysz, aż dziwne, że nie zwyzywał cię od ruskiego agenta czy innej onucy. Teraz jest przyzwolenie żeby mieć podwójne standardy (w sumie jak zawsze na wykopie) XD
I niektórzy dalej nie rozumieją, że nie popieranie Rosji w tym co robi, mając zwyczajnie wywalone na Ukrainę i jej wojnę. Napisz coś podobnego o Ukraińcach czy Polakach jak jeden z nich zrobi coś głupiego to cię zjedzą i dopiero
@sked: odkad pamietam nienawidze ruskich, ich tepej propagandy, klamstw, bandyctwa, zlodziejstwa, tego co zrobili moim dziadkom kiedy mnie jeszcze nie bylo na swiecie.

To nie jest chwilowa moda bo zaatakowali ukraine. Ja kazdym atomem swojego istnienia ich nienawidze.
@crahn: Niemców też tak nie lubisz, bo zaatakowali Polskę, Ukraińców za Wołyń, Austriaków za Hitlera, USA za wiele innych bezsensownych wojen, które w większości nie dotyczyły ciebie i Polski? XD
Ale w sumie masz do tego prawo, wiec niech to będzie pytanie retoryczne, bo #!$%@? w sumie mam na to kogo lubisz, a kogo nie i dlaczego.
Ja tam dalej uważam, że Rosja to ciekawy kraj, z ciekawą historią, mam znajomych
@sked: Powiem Ci tak, niemcy nie wymordowali rodziny mojej zony - ruscy to zrobili. Jedyny ktory przezyl z ogromnej rodziny po tym jak ruscy ich wyzwalali to dziadek mojej zony - reszte zabili na jego oczach. Do konca zycia nie mogl sie normalnie poruszac po tym jak w obozie pracy ruskich mial polamana noge, ktora sie zle pozrastala.

Ruscy to nie ludzie, od dekad postepuja tak samo co widac teraz za
@crahn: Jako ludzie, może są wyjątki ale jako ruski naród - bydło. Zamknąć granice, budować mury. Zrobić wszystko aby odciąć się od tego bydła ekonomicznie i energetycznie. Niech zdychają w ruskim mirze. Moja rodzina podobnie jak Twoja ma z ruskimi historię. @sked też uważam rosję za ciekawy kraj z ciekawą historią ludobójstw, mam równocześnie nadzieję że ta historia znajdzie swój koniec za mojego życia.