Wpis z mikrobloga

Od początku istnienia tagu przy wrzucaniu wpisów skupialiśmy się tylko na sprawach związanych ze światopoglądem konfederatów, ich spojrzeniem na świat oraz fikołkami w ich obronie. Nie było jeszcze okazji poruszyć najważniejszej rzeczy, jaką kuc wybiera i używa jako argumentu w obronie JKM, czyli gospodarki. Dzisiaj postanowiłem to w końcu przełamać i wrzucić pomysł jednego z nich na totalitarne państwo Korwina, sami to przeczytajcie i oceńcie, czy takie coś ma szanse w ogóle się utrzymać przez dłuższy czas.

#codziennykonfiarz 58/??? <- Tag do obserwowania

Link do wpisu - https://www.wykop.pl/wpis/54684225/nihilizm-wsrod-wspolczesnej-prawicy-czesc-2-w-popr/#comment-194219729

#bekazprawakow #bekazkuca #urojeniaprawakoidalne #prawackalogika #neuropa #konfederacja #antykapitalizm #heheszki #jah00 #gospodarka #polityka
D.....r - Od początku istnienia tagu przy wrzucaniu wpisów skupialiśmy się tylko na s...

źródło: comment_1663232639GPiiY1tRTTYo6Wg93zyael.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Devhar: Od każdego mężczyzny a od kobiety nie? Mam nie płacić podatków? Nie ma to jak wprowadzać jeszcze więcej nierówności a potem płakać na forum, że jest się poszkodowanym.
  • Odpowiedz
@Frasad: Jest taki drobny problem. Bez kobiet nie uciągną gospodarki. Szczególnie w zawodach w których kobiety stanowią większość. Nie ma szans aby to zrobili bo nie ma tylu rąk do pracy i nawet wydłużając czas pracy nic by im to nie dało. Nie jesteśmy też krajem na dorobku oraz nie posiadamy wystarczającej ilości surowców. Tam gdzie kobiety nie pracują nie ma bogactwa. To jest tak oczywiste a jeszcze trzeba to tłumaczyć.
  • Odpowiedz
@Sin-: Mnie nie musisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lepiej to osobom wierzącym że Polska stanie się najbogatszym krajem świata w 10 lat dzięki wprowadzeniu zerowych lub bardzo niskich podatków.
  • Odpowiedz
wrzucić pomysł jednego z nich na totalitarne państwo Korwina


@Devhar: To nie jest mój pomysł, bo na podobnych zasadach powstawało USA i jest to model akceptowany przez wszystkich libertarian. I jeżeli nazywasz to państwem totalitarnym to obecną "demokrację" musiałbyś nazwać państwem ultratotalitarnym. Krótko mówiąc, brak ci podstawowej wiedzy by poruszać ten temat.

sami to przeczytajcie i oceńcie, czy takie coś ma szanse w ogóle się utrzymać przez dłuższy czas.


@Devhar:
  • Odpowiedz