Wpis z mikrobloga

Cześć, chciałbym kupić swój pierwszy czytnik ebook, nie wiem czy "siadzie" więc wolałbym nie wydawać dużo, czy taki Kindle 10 się nada? Na allegro widzę po 400zl, to normalna cena czy da się dostać taniej? #czytajzwykopem #ebook #kindle
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NadentyJacenty: jak bys sie wczesniej obudzil to na amazona wyprzedazy byly po 40euro. Ja cale zycie papierowe ksiazki tylko czytalem i nie wyobrazalem sobie czytac z elektronicznego ekranu. Akcja byla w amzaonie to kupilem zeby do pracy brac. Przez ostatnie kilka miesiecy przeczytalem 1 papierowa i 4 elektroniczne ksiazki. Trzeba sie przyzwyczaic ale komfort kozak. Najlepiej od kogos porzyczyc na kilka wieczorow. teraz wyszedl nowy kindle 11 wiec moze na
  • Odpowiedz
@NadentyJacenty: Mam PaperWhite 4, a dla mamy i siostry kupiłem Kindle 10. Wydaje mi się że warto dopłacić do PW4 lub PW5 bo są po prostu lepsze. Samo urządzenie z serii PW wydaje mi się solidniejsze i dłużej trzyma na baterii.
  • Odpowiedz
@NadentyJacenty: generalnie między zwyklym kindlem a Paperwhite jest przepaść. Serio. To jedna z tych naprawde rzadkich sytuacji, w ktorych warto dopłacić. Pamietaj, ze to urzadzenie, w ktore bedziesz sie gapil setki godzin albo i tysiące.
  • Odpowiedz