Wpis z mikrobloga

Szukam kurtki tekstylnej na moto. Budżet ok 1000zł, ale jak będzie trzeba to dopłacę.
Mam 202cm i jestem bardzo szczupły więc tutaj się zaczyna problem. Wszystkie krótsze kurtki raczej odpadają, a modele które przymierzałem miały rękawy kończące się kilka cm przed nadgarstkiem. Jeżeli chciałbym wybrać większy rozmiar to znowu wygląda to tak jakbym ubrał się w worek.
Macie może jakieś rady odnośnie zakupu kurtki przez osobę moich gabarytów?
Może jakiś konkretny model powinienem wziąć pod uwagę?

#motocykle
  • 13
@V1ru53k: to ja ci polecę kupić coś co pasuje na korpus i oddać np. do Robertozon na konieczne przeróbki rękawów. Zapłacisz więcej, zależnie od materiału, ale tam akurat ogarniają na tip top, tak, że
nie widać co było robione ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bo raczej wątpię, że dostaniesz coś gotowego.
@V1ru53k: @V1ru53k: Jest ciężko z takimi wymiarami i budżetem, do 1000 nie udało się, ale za 1200 sprawdź sobie tę kurtkę: https://moto-tour.com.pl/pl/products/kurtka-motocyklowa-modeka-taran-czarna-158325.html#close

Ewentualnie będzie drożej, ale jakościowo i użytkowo rewelacja - Modeka Panamaricana lub Held Hakuna (nie ma rozmiarów przedłużanych, ale krój w rozmiarach standardowych jest bardzo wąski w pasie i klatce)
@TYLKOjazda_Testy_Nowosci_Porady: Tarana patrzyłem ale trochę mnie obawia brak ocieplenia. Myślałem też nad strikerem 2, który posiada ocieplenie ale za to membrana jest zintegrowana. Ma dłuższy krój no i jest tańszy. Czy to dobry pomysł? Boję się że ta membrana przy pogodzie +25C spowoduje że kurtka będzie dla mnie udręką.
Helda mierzyłem i mimo rozmiaru L rękawy były zdecydowanie za krótkie :/