Wpis z mikrobloga

Witam chciał bym dać wam wszystkim poradnik tym ktorzy maja problemy z sercem, z cisnieniem, itp jak mozecie natychmiastowo i skutecznie obnizyc cisnienie bo jest na to sposób tylko trzeba byc twardym.
Krótko o mnie. Na mnie leki nie działają żaden captofil, amlozek , tritace , betablokery itp.
Jestem tak zwanym cieżkim przypadkiem ponieważ leki nie dawają skutecznego działania. A brałem je systematycznie.
Po krótkim czasie jak zostałem położony w szpitalu i EKG ECHO wyszło na znakomite a ja dalej z cisnieniem 170/100 chodziłem. I nic lekarze nie pomagali chodz lezałem w szpitalu tydzien. Postanowilem dzialać na własne rekę.
Od tego czasu nie poszedlem do lekarza oczywiscie was do tego nie namawiam. Ja mówie jak to było na moim przypadku oczywscie mialem te holtery i wyszlo wszystko na źle itp. Dodam że jestem młodym bardzo czlowiekiem dlatego lekarze byli wrecz zdziwieni ze mam problemy z cisnieniem. Wkoncu z takimi problemami nie moglem z lóżka stac bo odrazu lała mi sie krew z nosa. walilo serce. Byłem caly czas czerwony na twarzy uszy wszystko. Popękany oczy. Czlowiekowi odechcialo sie żyć. Nie moglem uprawiac sportu. Kompletnie NIC. Naszczeście znazlalem sposob żeby sie przed tym bronić. Sposob działa tylko wtedy kiedy trzymamy sie go systematycznie a jest nim DIETA!. Tak dobrze czytacie jeśli bedziecie sie jej trzymac przez dobre 2 tygodnie zrobi z was miazge totalną ciśnienie bedzie nawet 100/50 uwierzcie mi. Ja wytrzymalem na niej 4 tygodnie i do niej teraz wracam caly czas. Odrazu powiem jesli pijecie kawe, palicie papierosy alkohol czy trawa czy narkotyki, musicie z tego zrezygnować jesli chcecie sie pozbyć problemu. Jesli po 3dniach zauwazycie ze sie zle czujecie natychmiast wyjdzcie z diety. Ale nie ma sie czego bać Teraz powiem co nie możecie jeść.
- mięsa, chleba, żadnej mąki, ciast, nie możecie pić nic co ma cukier ani co ma słodziki, zero makaranów,
Musisz zostać jakby takim weganem, zero jajek. zero smażenia. I co pękasz już a to jeszcze nie koniec
żadnych ziemniaków bananów i wiele innych rzeczy... Tak wiem pewnie nie dacie rady. Ja dałem rade i dzięki temu mam ciśnienie ideał jak trzymam diete i dzięki temu jak sobie zniej wyjde moge sie #!$%@?ć 8 piwami kiedys to po jednym kołatało mi serce i miałem duże wyskoki. Jeśli chcesz czytać dalej o tej diecie a tak naprawde jest to POST. Wpisz
POST EWA DĄBRĄWSKA oczyszczający orgaznim. Mówie wam mimo że wiekszosć to mięsożercy jak to zrobicie problemy znikną gwarantuje to wam. Tylko przeczytajcie sobie jakie produkty możecie jeśc jakie nie. i po tygodniu ciśnienie opadnie do prawidlowego poziomu. Czemu ja to wam mówie. Dlatego że obiecalem to sobie ze jesli znikna mi problemy z cisnieniem to dam wam rade jak ja sie tego pozbylem a mowie wam z tym sie ciezko żyje jesli mialo sie objawy takie jak ja, Jak sie nie trzymam diety niestety dalej mam wysokie cisneinie jak jem mieso czy slodyzcze ale potem jak bedziecie sie trzymac diety i to mozecie normalnie pic piwo i nic sie nie bedzie dzialo.Pozdrawiam
Oczywiscie pogadajcie o tym swoim lekarzem bla bla bla bla tyle....
Polecam tą diete jeszcze raz Post ewa dąbrowska oczyszczający
Cisnienie i inne rzeczy opadna po tygodniu postu
I ważna sprawa bedzie chudnać bardzo. ja schudłem 20kg w 3 tygodnie teraz waże 60.

#kariodologia #zdrowie
#zdrowie #lekarz
#nadcisnienie #serce #medycyna
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli Twoja historia miałaby być prawdziwa, to nadajesz się na pierwsze okładki gazet. Na całe szczęście ludzie, a zwłaszcza jakieś zielonki nie wiedzą jak powstaje nadciśnienie i jakie są jedyne sytuacje, w których nie da się ich zbić lekami. Tak samo nie wiedzą jak zrzucić 25% masy ciała w 3 tygodnie bez żadnego uszczerbku na zdrowiu, a tym bardziej, że ktoś nagle magicznie ma pełno energii będąc na takiej głodówce. ( ͡
  • Odpowiedz
@krykoz: To jest bardzo trudno do opisywania. Taka prawda bym musiał strasznie sie opisać a na to potrzebuje dużo czasu ale sproboje ci streścić. Otoż jeśli nie da zbić ciśnienia lekami. To musimy przejść na diete Pro zdrowotną na dla naszego organizmu. Podczas tej diety nie tylko normuje sie cisnienie ale tez wiele innych schorzeń. Najbardziej szkodzi nam przetworzona żywność, jedzenie mięsa bo ma antybiotyk słodycze oraz mąka pszenna chleby.
  • Odpowiedz
@Cobakel: Przez pierwsze 3 dni jest zjazd spi sie dluzej dlatego lepiej wziasc se tydzien urlopu po 4,5 po dniu jestem energia oczywiscie sila w rekach opada ale zobaczysz jak zrobisz to diete jakie to jest cudo. zobacz komentarz na ktory odpisalem innemu typowi. Jak chcesz wiecej to poczytaj na internecie Post Oczyszczający Ewa Dąbrowska
  • Odpowiedz
@polskipan1: Nie mam problemów z ciśnieniem czy innych bo jem dużo mięsa w szczególności czerwonego.

A pseudo posty typu dąbrowskiej to są alt medowe głupoty.

A polepszyło Ci się ze zdrowiem bo może przestałeś jeść przetworzony syf.
  • Odpowiedz
@polskipan1: Nie ma nic w mięsie w szczególności czerwonym co ci szkodzi, jest wręcz bardzo zdrowe wiec będę je jadł i czuł się świetnie. Mięso, trening, sen, szczęśliwa rodzina - nic więcej nie potrzebuje.
  • Odpowiedz
@polskipan1: A pestycydy i roundup w warzywach? Nie ma nic idealnego, jeżeli Cię stać na dobre jakości mięso to oczywiście wybieraj takie, jeżeli nie to jedz zwykle ze sklepu. Ogranicz spożywanie kurczaka a zjadaj więcej wołowego.
  • Odpowiedz
@DrGreen_2: Powiedz mi a jak sporzadasz to mieso czerwone smazysz czy jak? Bo wiadomo jak bym mial hodowle swoja to bym jak mieso duze ale #!$%@? to mieso jest niedobre jesli kupuje sie sklepowe w opakowaniu antybiotyki sama woda. Ja z zawodu jestem kucharzem i wiem co sie je ale miesa czerwonego wogoole prawie nie jem a moze trzeba zaczac tylko jaka obroka termicznaą robisz to mieso bo #!$%@? smazenie
  • Odpowiedz
@DrGreen_2: Dobra teraz zrobie inną diete tą twoją czyli bez slodyczy bez owocow i same mięso i moze warzywa w ilosciach dekoracyjnych i pije samą wode zobaczymy jak bede sie czul? jak jest cos zle to mnie popraw
  • Odpowiedz
@polskipan1: Po prostu jedz mięso najlepiej wołowe, do tego owoce jak najbardziej, warzywa te po których czujesz się dobrze, unikaj olejów roślinnych oprócz oliwy czy awokado, jedz rozsądne ilości węglowodanów czyli niedużo chyba ze robisz mocne treningi na siłowni, nie uzywaj przetworzonego syfu. Tylko tyle.
  • Odpowiedz