Wpis z mikrobloga

B 29 Warszawa

Zgłoszenie a4c8050dcd1568d6 z dnia 2022-09-14 16:45:13

Imię: B
Wiek: 29
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Introwertyk wychodzący poza strefę komfortu. Była smutna żaba, z fobią społeczną, która odkrywa świat. Długo mi zajęło, żeby poczuć się dobrze z sobą i z otoczeniem. Teraz staram się próbować nowych rzeczy, stawać się lepszą wersją siebie, ale też z dużą empatią do innych. Pracuję zdalnie, i staram się to wykorzystać, podróżując i odwiedzając nowe miasta. Chciałbym dzielić z kimś te podróże. Także fajnie jeśli też pracowała byś zdalnie, żebyśmy mogli jeździć razem. Jeśli nie, to coś wymyślimy :)
Sympatyczny, wyrozumiały, zabawny. To najlepsze uczucie na świecie, zabić kogoś żartem :)
Mam kilka grup znajomych z którymi się zadaję. Ale przez to jak byłem zamknięty kiedyś, nie byłem nigdy w związku. Także to też będzie dla mnie nowe przeżycie.

Wygląd
182cm, 82 kg. Bez włosów, bez brody, w okularach albo soczewkach. Od jakiegoś czasu chodzę na siłownię, także delikatne mięśnie. Z twarzy taki 7 na 10, jak mam dobry dzień. Trochę jak Johnny Sins tylko mniejszy xd

Zainteresowania
Jazda rowerem, lubię w ten sposób podróżować. Siłownia, nie jestem dużym freakem, ale jak za długo siedzę w domu to mam potrzebę się poruszać. Lubię książki, właściwie wszystkie gatunki dopóki mają dobre recenzje. Staram się wkręcić w Anime, ale ciężko mi idzie. Historia, Polityka(nie jestem szurem xd), popkultura, gry(chociaż od jakiegoś czasu wszystkie mi się nudzą po godzinie. Ostatnia w jaką się wciągnąłem był Cyberpunk). Uzależniony od wykopu, youtuba i twitcha, ale staram się rzucić :)

Czego oczekuję?
Chyba najbardziej pociąga mnie, kiedy dziewczyna jest troskliwa. Zrobi coś dla mnie, nawet jeśli o to nie prosiłem. Po prostu żeby pokazać, że o mnie myśli. Jest to mega urocze.
Do tego chciałbym, kogoś kto będzie chciał odkrywać ze mną nowe rzeczy i miejsca, dzielić się przeżyciami.
Ale fajnie też jest mieć trochę miejsca na indywidualizm i własne hobby.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką
Taki zwykły/niezwykły dzień. Jedziemy gdzieś rowerami, wchodzimy na górkę, podziwiamy widoki i śmieszkujemy. Potem idziemy coś zjeść. Wracamy do domu, oglądamy serial.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub kiedyś. Nie cierpię wesel, także najlepiej kameralnie, gdzieś za granicą. Może Chorwacja albo Las Vegas :)
Dzieci teraz nie, kiedyś może.
Piję tylko w towarzystwie. Nie palę i nie mógłbym być z kimś palącym.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirekszukamirabelki