Wpis z mikrobloga

#feels
Oddałbym wszystko żeby porozmawiać z dziadkami (,)

Doceniajcie dziadków póki jeszcze są. Wiem że nie zawsze jest czas ale musicie go znaleźć. Ja strasznie żałuję że odmawialem jak dziadek zapraszał na ryby czy coś bo miałem inne plany. Teraz bym rzucił każdą czynność żeby tylko spędzić z nimi czas ale już za późno :(
kumpek20 - #feels
 Oddałbym wszystko żeby porozmawiać z dziadkami (╯︵╰,)

Doceniajcie...

źródło: comment_1663157719luJzYQYi5rlTwlwXUNvsjr.jpg

Pobierz
  • 14
@kumpek20: Pamietam jak rok temu dałem mojemu dziadkowi lvl 88 wkrętarkę akumulatorowa na urodziny, wiedziałem ze lubi czasem majsterkować itd. - pierwszy raz widzialem dziadka płaczącego ze szczęścia, byłem pierwszym wnukiem który dał mu tak praktyczny prezent i był zaskoczony.
@kumpek20: Ja osobiście swoich dziadków nie poznałem, jeden zmarł sporo przed moim urodzeniem, a z drugim rodzina nie utrzymywała kontaktów. Za to obie babcie odwiedzałem, przez ostatnie lata ich życia dość często. Jedna robiła genialne pączki i sernik, druga miała zawsze dobrą radę i też gotowała doskonale. Jak tęsknię za nimi, to przypominam sobie dobre chwile w ich towarzystwie.
@kumpek20: mój dziadek był głupim #!$%@?, ale babcia była super. W dzieciństwie masę czasu z nią spędziłem rozmawiając, była bardzo ciepłą i mega inteligentną osobą.
Jak miałem problemy czy było mi źle to potem przychodziłem do niej na grób się wypłakać. Teraz mieszkam daleko od domu, najwyżej raz w roku do niej mogę zajrzeć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kumpek20: dlatego zawsze moim dzieciom powtarzam, żeby spędzali z pradziadkami ile czasu mogą. Kiedyś to docenią. Ja swoich pamiętam jedynie przez mgle.