Wpis z mikrobloga

@Amenotejiikara: Nie powróci niestety, wszystkie odsłony Yakuzy będą mieć system turowy, stary system walki będzie pojawiać się w serii Jugment. Obie części Jugmentu mają się pojawić na pc, niedawno dostały ocenę ESRB więc pewnie niedługo je zapowiedzą.
@Amenotejiikara: Też go nie lubię, walka z tymi wszystkimi randomowymi nudziarzami, co cie atakują co ulice jak pokemony z trawy, szczególnie w końcowych etapach gry był strasznie męczący. Jak w starym systemie dało się ich szybko pokonać to tu zanim wyświetlą się animacje itp to już człowiek miał dość.
@Numanuma: ja się poddałem pod sam koniec jak boss po 30 minutach monotonnej walki dosłownie robił mnie na hita nagle i tak kilka razy z rzędu to powiedziałem sobie nie no #!$%@? to nie będę gridnował nie wiadomo ile godzin znowu żeby przejść tego bossa i zobaczyć ostatnie cutscenki to obejrzałem sobie tą końcówke na yt
@Amenotejiikara: No ten atak bosa zabijający na hita to komedia, mi udało się go przejść za drugim podejściem tylko dlatego że akurat go ani razu nie użył. Tego jeszcze nie widziałem, zapowiada się ciekawie, fajnie będzie się dowiedzieć co się działo w międzyczasie u Kiryu, skoro ma się tez w Yakuzie 8 pojawić obok Kasugi. Rgg W tym roku trzeba przyznać ostro poleciało z zapowiedziami, do tego jeszcze remake Ishhina. to