Wpis z mikrobloga

Warto kupić edycję ultimate zeby zacząć wcześniej czy na spokojnie przycebulic ta stówkę i zacząć grać w piątek. W skrócie jaka wersję wybieracie? Plusujcie w komentarzu
#fut
#fifa23
#fifa22
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zielonykrul: hmm ja podszedłem do tego tak że kupiłem Ultimate bo wyszła mnie niecałe 100zł drożej od edycji zwykłej. Na xboxie miałem 10%zniżki poprzez zakup z fify22 + 10% za ea acces więc wyszło 20%. Zapłaciłem 360zł i myślę że to spoko cena.
  • Odpowiedz
@zielonykrul: wedlug mnie to nigdy się nie opłacało, 3 dni wcześniej równie dobrze zagrasz jak kupisz EA play za 14 zł na miesiąc, z tym że tu masz maks 10h do wykorzystania. Jedyny plus to 4600 fifa pointsow na paczki na start ale bez tego też idzie przeżyć… ja co roku biorę zwykłą wersje, chyba ze ultimate byłaby w pudełku to bym to przemyślał
  • Odpowiedz
@zielonykrul: jeżeli chodzi o handel to nigdy w to się nie bawiłem, ale fife 22 miałem ultimate i przez te kilka dni do premiery miałem z tego co pamietam 300-500k - laaaaatwo sie zarabia, a w dniu premiery ceny ida w dol
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kacper635: tak, mi wyskoczyło takie info w kafelce. Wcisnąłem prawy analog i przeniosło mnie do wyboru wersji, jak wybrałem Ultimate to naliczyło 20% rabatu
  • Odpowiedz