Wpis z mikrobloga

Dzisiaj centauraka poniosły emocje i uruchomił wszystkie multikonta i jest atak na olgierda w rozjuszeniu różnych substancji. Atakujesz typq co żyje po swojemu i ma #!$%@? na tak niskie wyznaczniki dla beciaków jak prawko i gratowóz jaki prezentują wszytkie lateksy, bo na prace macie uczulenie, oprócz dławka, ktory grata wymienił za hajs knura ( ͡° ͜ʖ ͡°) osobiscie zrobilem prawko za własny hajs w momencie, kiedy mialem perspektywę jazdy samochodem służbowym, zeby nie obijać własnego. Obecnie mam auto kupione z taśmy, a wy dalej walcie kapucyna pod swoje prawko przegrywy żyjące z krzywdy innych
#kononowicz
  • 18
@Artok: masz rację, pisałem o tym już kilka godzin temu jak dławek lizał śmietanę pod swoim postem z kilku multikont i sam się wystawił ( ͡° ͜ʖ ͡°) w końcu jest nietypowy : D reszta zainteresowana byla w trasie z wawy, a ten wypisywał peany pochwalne :D
@ContentMarketingExpert: i tym potwierdzeniem sympatii politycznych (ktorych nie potępiam) potwierdzileś swoją tożsamość. Wystarczy dać ci mówic psychoteopie, a sam się zaorasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko taki przygłup jak ty mogłeś wmówić podopiecznym, zeby się "oznaczyli", bo się dobrze to motenyzowało, do czasu kiedy zagrażało to twojemu odwłokowi i wtedy zacząłeś uczestniczyć w marszach konfederacji przeciw obostrzeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jokkaa: on ma ogromne szczęście, że kiedyś nie było smartfonów i internetu. Zamiast "Centaur z Bielska" używalibyśmy teraz zwrotu "Bestia z Kowańca" ()
@ContentMarketingExpert: jakbyś przygłupie nie zauważył to moje ostatnie wypowiedzi dotyczyły etapu kiedy olgierd nie był cześcią uniwersum, a nawet wpłaciłem na twoją żebro wycieczkę do Białego kiedy się zrzygałeś pod siebie, bo ja w odróznieniu od Ciebie pracuję, a nie żebrzę