Wpis z mikrobloga

Mam pytanie natury praktycznej, a jednocześnie niedorozwojowej - takiej w moim stylu :D
Amory wyrwane ale to tam UJ bo będę wieszał lampki teraz!!!!
Z praktycznego punktu widzenia - dodatkowy wsteczny podpiąć sobie pod wsteczny czy raczej z przycisku dodatkowego? Jak z dodatkowego to odpalany razem z przednimi roboczymi? Czy też oddzielnie?
Chyba ze jakieś inne pomysły fajne? Bo ogólnie to kupił bym.gotowa instalacje z przekaznikiem, bo to szczyt moich możliwości chyba związanych z elektryką a są dość fajnej jakości. https://allegro.pl/oferta/instalacja-do-lamp-paneli-led-dwa-obwody-do-300w-9117385856?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr&utm_campaign=d24b513d-a830-4674-a62c-0805c38a658f#

#4x4 #offroad
  • 12
@niebenben: nie mam aktualnie dostępu do auta, jestem w trasie. Ale mam między innymi ledbara na przód, po bokach po lampie roboczej i na tyle jeszcze dwie robocze. Do każdej lampy jest osobny przycisk z diodami. Do tego jeszcze dioda od gazu i dodatkowy przełącznik do napędów z diodami (dorabiałem sobie usela)
@BratProgramisty hmm też chciałem właśnie dość wysoko wrzucić wsteczny, jak będzie słabo to najwyżej wrzucę w koło :D
@ImeNs o kurde, ze az tak to nie przypuszczałem :D to przy okazji masz to popodpinane na przekaznikach czy jak oddzielnie to prosto pod przycisk? Bo jak bez to się nie będę szarpać z przekaznikami tylko też będę robił wszystko na pojdeynczy przycisk