Wpis z mikrobloga

dawno temu kupiłem Razery Krakeny X za 160 zł do tych razerów był jeszcze za darmo program polepszający dźwięk, to były najdroższe i najlepsze słuchawki jakie dotychczas miałem rozsypał sie niestety mostek(i tak służyły długo) teraz korzystałem ze słuchawek które kupił mi ojciec za 70zł nie są złe ale do krakenów nie mają podjazdu(no i ten program działa na nie więc grają na 110% swoich możliwości xd)wiec pomyślałem że kupie nowe, te kosztowały 300zł wziąłem bezprzewodowe bo poluzował mi się jack i kablowe wypadają podczas słuchania muzyki(lubię se pochodzić podczas słuchania) zobaczyłem jak te grają i wstępnie? przez to że nie łapią tego programu od krakenów to te za 70 zł objeżdżają je jak szmate nie porównując nawet do tego jak krakeny grały XDDDDDDDDDD nie wiem może coś źle robię ale jeśli nie to właśnie wyrzuciłem 300zł za gówno słuchawki, ale mam ból dupy zabijcie mnie...model to SENNHEISER-HD-350BT
#sluchawki #audio #audiofile #elektronika
morgiel - dawno temu kupiłem Razery Krakeny X za 160 zł do tych razerów był jeszcze z...

źródło: comment_1663071803aDJieZBwe13AgyWVtttgjf.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@morgiel: Jeśli Krakeny to był dla ciebie dobry dźwięk to skontroluj słuch OPie xD One brzmią jak dwie połówki kokosa złączone sznurkiem.
  • Odpowiedz