Wpis z mikrobloga

@arkadi2020: szukasz grzybów z latarką w ręku? Ja planowałem w piątek jechać ale nie wiem czy się nie wstrzymać do przyszłego czwartku. Zimno jest trochę, słabo rosną a na grzyby.pl jeszcze brak info że ruszyły (południowo-wschodnie Mazowsze)
  • Odpowiedz
@europa: Jeszcze na głowę nie upadłem, żeby wstawać z kurami po grzyby ( ͡° ͜ʖ ͡°) Idę na spokojnie kiedy się wyśpię w ramach spacerku a do puszczy mam rzut beretem. Może jak będę starym dziadem to wtedy przyjdzie czas ja wstawanie nad ranem xd
  • Odpowiedz
@Tryggvason: jak mieszkasz przy lesie i możesz sobie pójść codziennie to tak. My tu mówimy o przypadku jak mieszkasz w dużym mieście i do dużego lasu, gdzie nie ścigają za zbieranie, masz koło 100km i jeszcze musisz dojść na miejsce jak nie masz napędu awd
  • Odpowiedz
@europa: A no to wtedy trzeba wstac skoro świt żeby dojechać o normalnej porze. To juz taka wyprawa całodniowa. Natomiast zbieranie grzybow w środku nocy to juz nie jest normalne.
  • Odpowiedz
@europa jak były wysypy lipiec-sierpień w poprzednich latach to zdarzało mi sie tak wstawać. . W tym roku strasznie kiepsko ( podkarpackie) i chyba przy tych ilościach opadów to z każdym rokiem będzie coraz gorzej. Jutro myślę pojechać, choć też raporty na grzyby.pl nie wróżą niczego dobrego.
  • Odpowiedz