Wpis z mikrobloga

Pytanko do znawców ps plus i psn: Mam konsole ps5 a na niej dwa konta: jedno moje główne, a drugie brachola. Brachol wlasnie wlaczyl okres probny na ps plus i myslelismy, ze na obydwu kontach bedziemy mogli grac a tu #!$%@?. Tylko on moze grac na swoim, ja na swoim nie moge grac, wszedzie przy grach jest klodka a online zawiesza sie i wyrzuca na ekran subskrypcji xd Ktos wie, o co moze chodzic? Czy jak kupi ktorys z nas faktycznie ps plus np. na rok to ten drugi nie bedzie mogl grac? Przeciez to jest chore. Dodam tylko, ze udostepnianie (czyli analogiczna opcja do aktywowania konsoli na ps4) jest wlaczone. Prosba o pomoc #psplus #ps5 #ps4 #psstore
  • 18
  • Odpowiedz
@bonzokosmita: a czy on ma konsole jako główną ustawiona?

Konto jak ustawi konsole jako główną udostępnia reszcie kont na konsoli gry, jak tylko Ty masz główną to będzie działać tylko w jedną stronę
  • Odpowiedz
@bonzokosmita jak mnie pamięć nie myli to w tej wersji próbnej chyba zablokowane jest dzielenie aby ludzie nie nadużywali, w normalnie płatnej wersji jeżeli konto jest ustawione jako główne to działa na pozostałych

Jednak niech ktoś jeszcze potwierdzi/zaprzeczy bo sam nie sprawdzałem
  • Odpowiedz
@bonzokosmita: Subskrypcją z okresu próbnego nie da się dzielić, tak było już od premiery nowego ps plusa. Można się dzielić tylko wykupioną subskrypcja i grami, konsola rozróżnia wersje trial i blokuje dostęp.
  • Odpowiedz
To w takim razie inna sprawa: gdzie tanio kupić ps plusa? XD promek na horyzoncie nie widać, w takim razie doladowania eneba, kinguin czy słynny TUREK?
  • Odpowiedz
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: Oki, i rozumiem, że wtedy ps plus normalnie działa na moim głównym polskim koncie, tzn chodzi mi o granie online z gry na płycie. Bo chyba gry z plusa z konta polskiego nie beda wtedy dzialac. Możesz coś więcej powiedzieć jeśli chodzi o gierki? Mają chociaż angielską wersję jezykową?
  • Odpowiedz
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: Oki, o to mi chodziło, te gry ze zwykłego abonamentu essential co sa co miesiac to i tak mozna do smietnika wyrzucic, wiec zadna strata jak ich nie bede mogl odpalic xd chodzilo mi wlasnie o plyty czy beda dzialac. A orientujesz sie moze czy z revoluta tez mozna placic? Czy tylko i wylacznie cinkciarz?
  • Odpowiedz