Wpis z mikrobloga

A tak w ogóle to ciekawe, czy w 2023 nadal pojadą z programem z 2019 czy już jakieś konkretniejsze zmiany będą... Fajnie by było jakiś nowy starter zobaczyć - taki porządny, klasy Rammlied ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rammstein
  • 6
@enron: Ja bym chciał lepszy support niż to gówno na fortepianinku.


@Tytanowy_Lucjan: na to bym nie liczył, wszędzie im przygrywają... w USA inne duo też plumka na fortepianach.
Zawsze mogłoby być gorzej, nie?

BTW, dzięki paniom można było usłyszeć mniej-więcej aranżację Angst ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@enron: Na ostatnim Chorzowie było to tak cicho i bez żadnej zapowiedzi oraz pauzy po muzyce z mp3, że cały stadion miał je w dupie, gadał jak na rynku przekupy i dopiero po trzeciej lub czwartek piosence wszyscy się zaczęli orientować, że to nie płyta tylko support się zaczął xD
@Tytanowy_Lucjan: w Chorzowie mnie support ominął - nie chcieli mnie wpuścić z moim mikrym plecaczkiem i polazłem do auta zostawić... jak wróciłem to akurat na chwilę przed samym koncertem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BTW w Chorzowie sieć komórkowa totalnie fiksowała - radziłem sobie wypożyczając rowery z Kajteroz, ale chwilami nic nie działało xD
@vagner: no po koncercie to wszyściutko padło, rowery i ich stacje też - a chciałem przycwaniakować i se podjechać do auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)