Wpis z mikrobloga

Hej, leciał ktoś ostatnio z Modlina i może powiedzieć, czy faktycznie trudno się wyrobić z czasem na lotnisku jeśli się nie przybędzie te 3h przed odlotem, szczególnie przy lotach wewnątrz EU?

Ostatnio leciałem gdziekolwiek 5 lat temu i nie mam wyczucia, ile czasu będzie potrzebne, pamiętam, że wtedy to w 30 minut już byłem przy bramce na samolot. Szukałem w internecie, ale nic nikt nie pisze na ten temat, info jest tylko na stronie lotniska i przy rezerwacji lotu. Lecę w środę, na lotnisku będę 2h albo nawet mniej przed wylotem i zastanawiam się po prostu, czy jest sens kupować fast track na bramki bezpieczeństwa.

#modlin #ryanair #podroze #podrozujzwykopem
  • 6
  • Odpowiedz
@qwerty11: Dużo ludzi, bo taka #!$%@? polityka, że wszystkie loty są praktycznie o tym samym czasie, żeby zaoszczędzić na obsłudze. A że to lotnisko nie jest przystosowane do obsługi tylu pasażerów jednocześnie, to potem trzeba siedzieć na ziemi jak jakiś mongoł.
  • Odpowiedz
@sinneo: ostatnio jak wpadłem to była kolejka do kontroli na cała długość lotniska, a o tak stałem wtedy jakies 20 minut. Najgorzej jest zawsze mega rano według mnie.
  • Odpowiedz