Wpis z mikrobloga

Dzień dobry w poniedziałek Mireczki, Pradnik Biały here.
Jak wygląda stabilność internetu i tv z Netia? Przeszłam na czas nieokreślony z upc, jednak patrząc po ofercie Netia wydaje się być bardziej atrakcyjna. Szczerze mówiąc, nie wiem czy aneksowac inne (droższe ofc) warunki w upc czy przejść do Netii ¯\_(ツ)_/¯
#krakow #upc #netia
  • 3
@babazpola: Nie wiem jak na PB aktualnie ale już 3 razy miałem Netię sugerując się ciut lepszą ofertą i kończyło się na przejściu do UPC. Dla mnie to jest przepaść. Lepsze dekodery, lepszy router, lepsza jakość sygnału, łatwiejsze płatności online i podgląd pod konto. Netia, pomimo niskiej awaryjności w moim przypadku, jeśli chodzi o obsługę i sprzęt to dekada za UPC.
@babazpola: @zadrrr: wszystko często zależy od stanu sieci w danym miejscu.
Ja mieszkając pół życia na Kurdwanowie(rodzice nadal są) i potem już na swoim na Makach jestem związany z UPC i ilość awarii przez te lata mogę policzyć na palcach jednej ręki. U siebie przez rok mialem Orange bo UPC jeszcze nie było i to był dramat, po przejściu na UPC wszystko działało jak trzeba.
Ja i różowa pracujemy z
@zadrrr: @Andczej Tak naprawdę to przez 4 lata z upc awarie mogę policzyć na jednej ręce. Dopiero przy Dinsey+ zauważyłam sekundowe przerywanie internetu. Na to wygląda, że mimo wszystko jednak lepiej zostać przy upc
Dzięki za odp!