Wpis z mikrobloga

@lexico:

A dla niebieskich problemem i obrazą majestatu jest stwierdzenie, że nie dosolił zupy i danie nie ma smaku. Odrobina krytyki zamiast sprawić że mężczyzna następnym razem nie popełni tego samego błędu sprawia, że facet siada w kącie i ryczy obrażony na cały świat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A dla niebieskich problemem i obrazą majestatu jest stwierdzenie, że nie dosolił zupy i danie nie ma smaku


@AlienFromWenus: bo to nie stwierdzenie, tylko zarzut.

Bo: "znów ciamajdo dałeś za mało soli, przez co nie da się jeść tego twojego gówna" to zwyczajna komunikacja różowej.

Zamiast: "Kochanie, chyba dałeś mało soli, mogę prosić o solniczkę?"

Zdradzę tajemnicę: faceci też mają uczucia (ja akurat nie, ale cała masa mazgajów tak)
@lexico:

No właśnie z wami to jest taki problem
Powie się "trochę za mało soli, podasz solniczkę?" To wy to interpretujecie jako "ty debilu jak mogłeś nie dosolić zupy, jak zwykle wszystko musisz #!$%@?ć".

Ale jak wy powiecie do kobiety "ty debilko, jak mogłaś niedosolić zupy? Jak ja mam to teraz #!$%@? zjeść, porzygać się idzie" to wielkie zdziwienie, jakim cudem kobieta się obraziła, przecież wy nic złego nie powiedzieliście, byliście
Jesteście takim nietykalnym gównem, które jednocześnie jest niezwykle mało subtelne, tak samo delikatni jak jajko a jednocześnie pozbawieni delikatności jak słoń z kulawą nogą xD


@AlienFromWenus: (ʘʘ)